КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VIII сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 29 грудня 2011 року N 1063/7299

Про відмову у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки обслуговуючому кооперативу "ГАРАЖНО-БУДІВЕЛЬНИЙ КООПЕРАТИВ "АВТОДІМ" на бульв. Чоколівському, 42 у Солом'янському районі м. Києва для гаражного будівництва

Розглянувши клопотання про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою обслуговуючому кооперативу "ГАРАЖНО-БУДІВЕЛЬНИЙ КООПЕРАТИВ "АВТОДІМ" (ідентифікаційний код 37107024) щодо відведення земельної ділянки на бульв. Чоколівському, 42 у Солом'янському районі м. Києва та додані документи, у зв'язку з тим, що наміри забудови не відповідають Генеральному плану розвитку міста Києва до 2020 року, оскільки частина земельної ділянки знаходиться в зоні зелених насаджень загального користування, а частина - в захисній смузі річки Либідь (висновок Головного управління містобудування та архітектури від 06.09.2011 N 9996/0/18/27-11), керуючись статтями 9, 41 Земельного кодексу України, пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Київська міська рада вирішила:

1. Відмовити у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки обслуговуючому кооперативу "ГАРАЖНО-БУДІВЕЛЬНИЙ КООПЕРАТИВ "АВТОДІМ" на бульв. Чоколівському, 42 у Солом'янському районі м. Києва орієнтовною площею 1,03 га у власність для гаражного будівництва.

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київської міської ради з питань земельних відносин, містобудування та архітектури.

 

Київський міський голова

Л. Черновецький

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали