КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VIII сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 29 грудня 2011 року N 1068/7304

Про відмову у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки публічному акціонерному товариству "КИЇВЕНЕРГО" в районі вул. Кооперативної у Солом'янському районі м. Києва для будівництва, експлуатації та обслуговування комплектної трансформаторної підстанції

Розглянувши клопотання про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою публічному акціонерному товариству "КИЇВЕНЕРГО" (ідентифікаційний код 00131305) щодо відведення земельної ділянки в районі вул. Кооперативної у Солом'янському районі м. Києва та враховуючи те, що на підставі рішення Київської міської ради від 23.12.2010 N 448/5260 (Рішення N 448/5260) ця земельна ділянка передана у приватну власність громадянину України, керуючись статтями 9, 123, 124 Земельного кодексу України, пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Київська міська рада вирішила:

1. Відмовити у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки публічному акціонерному товариству "КИЇВЕНЕРГО" в районі вул. Кооперативної у Солом'янському районі м. Києва орієнтовною площею 0,006 га в оренду на 5 років для будівництва, експлуатації та обслуговування комплектної трансформаторної підстанції.

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київської міської ради з питань земельних відносин, містобудування та архітектури.

 

Київський міський голова

Л. Черновецький

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали