КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VIII сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 29 грудня 2011 року N 1066/7302

Про відмову у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки товариству з обмеженою відповідальністю "АГРО-ПЕТРОЛІУМ" на вул. Електриків, 21 (літ. "У") у Подільському районі м. Києва для експлуатації та обслуговування з подальшими реконструкцією і будівництвом автозаправного комплексу

Розглянувши клопотання про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою товариству з обмеженою відповідальністю "АГРО-ПЕТРОЛІУМ" (ідентифікаційний код 21660019) щодо відведення земельної ділянки на вул. Електриків, 21 (літ. "У") у Подільському районі м. Києва та додані документи, враховуючи відсутність нотаріально засвідченої письмової згоди землекористувача на припинення права користування землею та погодження Головного управління економіки та інвестицій, беручи до уваги те, що згідно з пунктом 4 розпорядження Київської міської державної адміністрації від 20.03.2006 N 492 призупинено розгляд та погодження проектів відведення земельних ділянок для будівництва та реконструкції об'єктів, розташованих на території Рибальського півострова (крім споруд, пов'язаних з будівництвом Подільського мостового переходу), до затвердження детального плану території, керуючись статтями 9, 123, 124 Земельного кодексу України, пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Київська міська рада вирішила:

1. Відмовити у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки товариству з обмеженою відповідальністю "АГРО-ПЕТРОЛІУМ" на вул. Електриків, 21 (літ. "У") у Подільському районі м. Києва орієнтовною площею 0,05 га в оренду на 10 років для експлуатації та обслуговування з подальшими реконструкцією і будівництвом автозаправного комплексу.

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київради з питань земельних відносин, містобудування та архітектури.

 

Київський міський голова

Л. Черновецький

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали