КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VIII сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 10 листопада 2011 року N 680/6916

Про відмову у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок ЗАЗИМСЬКІЙ СІЛЬСЬКІЙ РАДІ БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ на території Дарницького лісопаркового господарства у Деснянському районі м. Києва для будівництва каналізаційного напірного колектора

Розглянувши клопотання про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою ЗАЗИМСЬКІЙ СІЛЬСЬКІЙ РАДІ БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ (ідентифікаційний код 04363876) щодо відведення земельних ділянок на території Дарницького лісопаркового господарства у Деснянському районі м. Києва та додані документи, враховуючи те, що згідно з висновком Головного управління містобудування та архітектури від 23.08.2011 N 9483/0/18/27-11 наміри забудови не відповідають Генеральному плану розвитку м. Києва до 2020 року (територія лісів та лісопарків), керуючись статтями 9, 123, 124 Земельного кодексу України, пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Київська міська рада вирішила:

1. Відмовити у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок ЗАЗИМСЬКІЙ СІЛЬСЬКІЙ РАДІ БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ на території Дарницького лісопаркового господарства у Деснянському районі м. Києва орієнтовною площею 0,11 га; 0,84 га; 0,98 га в оренду на 3 місяці для будівництва каналізаційного напірного колектора.

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київської міської ради з питань земельних відносин, містобудування та архітектури.

 

Київський міський голова

Л. Черновецький

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали