КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VIII сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 10 листопада 2011 року N 693/6929

Про відмову у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки товариству з обмеженою відповідальністю "БУДІНВЕСТГРУПП" на вул. Мостицькій, 4 у Подільському районі м. Києва для будівництва, реконструкції та обслуговування житлового будинку з вбудованими торговельно-офісними приміщеннями

Розглянувши клопотання про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою товариству з обмеженою відповідальністю "БУДІНВЕСТГРУПП" (ідентифікаційний код 34663750) щодо відведення земельної ділянки на вул. Мостицькій, 4 у Подільському районі м. Києва та додані документи, враховуючи, що земельна ділянка знаходиться в охоронних зонах інженерних мереж, наміри забудови не відповідають Генеральному плану розвитку м. Києва до 2020 року (висновок Головного управління містобудування та архітектури від 13.09.2011 N 10292/0/18/27-11), а також те, що немає нотаріально посвідчених згод землекористувачів на припинення права користування землею, керуючись статтями 9, 123, 124 Земельного кодексу України, пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Київська міська рада вирішила:

1. Відмовити у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки товариству з обмеженою відповідальністю "БУДІНВЕСТГРУПП" на вул. Мостицькій, 4 у Подільському районі м. Києва орієнтовною площею 0,20 га в оренду на 10 років для будівництва, реконструкції та обслуговування житлового будинку з вбудованими торговельно-офісними приміщеннями.

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київської міської ради з питань земельних відносин, містобудування та архітектури.

 

Київський міський голова

Л. Черновецький

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали