КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VIII сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 10 листопада 2011 року N 673/6909

Про відмову у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальному підприємству по ремонту і утриманню мостів і шляхів м. Києва "Київавтошляхміст" на Набережно-Печерській дорозі, 4 у Печерському районі м. Києва для експлуатації та обслуговування виробничої будівлі, складу дерев'яного, гаража на 4 бокси, столярної майстерні, блок-поста, складу, бесідки, естакади оглядової для випуску машин, заправного комплексу технічною водою

Розглянувши клопотання про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою комунальному підприємству по ремонту і утриманню мостів і шляхів м. Києва "Київавтошляхміст" (ідентифікаційний код 03359018) щодо відведення земельної ділянки на Набережно-Печерській дорозі, 4 у Печерському районі м. Києва та додані документи, враховуючи те, що відповідно до Постанови Верховної Ради України від 13.01.2009 N 850-VI "Про невідкладні заходи зі збереження територіальної цілісності Національного ботанічного саду ім. М. М. Гришка HAH України" введено мораторій на виділення земельних ділянок на відстані 200 метрів від меж земельної ділянки Національного ботанічного саду ім. М.М.Гришка НАН України до моменту встановлення його охоронної зони, керуючись статтями 9, 123 Земельного кодексу України, пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Київська міська рада вирішила:

1. Відмовити у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальному підприємству по ремонту і утриманню мостів і шляхів м. Києва "Київавтошляхміст" на Набережно-Печерській дорозі, 4 у Печерському районі м. Києва орієнтовною площею 0,59 га в постійне користування для експлуатації та обслуговування виробничої будівлі, складу дерев'яного, гаража на 4 бокси, столярної майстерні, блок-поста, складу, бесідки, естакади оглядової для випуску машин, заправного комплексу технічною водою.

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київської міської ради з питань земельних відносин, містобудування та архітектури.

 

Київський міський голова

Л. Черновецький

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали