КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VIII сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 10 листопада 2011 року N 677/6913

Про відмову у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальному підприємству по ремонту і утриманню мостів та шляхів м. Києва "Київавтошляхміст" на Лівобережному проході Парково-пішохідного мосту через р. Дніпро на о. Труханів у Дніпровському районі м. Києва для експлуатації та обслуговування пункту охорони Паркового пішохідного мосту через р. Дніпро, будівлі караульної

Розглянувши клопотання про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою комунальному підприємству по ремонту і утриманню мостів та шляхів м. Києва "Київавтошляхміст" (ідентифікаційний код 03359018) щодо відведення земельної ділянки на Лівобережному проході Парково-пішохідного мосту через р. Дніпро на о. Труханів у Дніпровському районі м. Києва та додані документи, враховуючи те, що розгляд справ по наданню, оформленню права користування земельними ділянками та погодженню місця розташування об'єктів на території Труханового острова зупинено до завершення розробки і затвердження проекту детального планування згідно з рішенням Київради від 23.05.2002 N 23/23 "Про деякі питання діяльності комунального підприємства "Труханів острів", керуючись статтями 9, 123 Земельного кодексу України, пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Київська міська рада вирішила:

1. Відмовити у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальному підприємству по ремонту і утриманню мостів та шляхів м. Києва "Київавтошляхміст" на Лівобережному проході Парково-пішохідного мосту через р. Дніпро на о. Труханів у Дніпровському районі м. Києва орієнтовною площею 0,06 га в постійне користування для експлуатації та обслуговування пункту охорони Паркового пішохідного мосту через р. Дніпро, будівлі караульної.

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київської міської ради з питань земельних відносин, містобудування та архітектури.

 

Київський міський голова

Л. Черновецький

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали