КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VIII сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 10 листопада 2011 року N 668/6904

Про відмову у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки кооперативу з будівництва та експлуатації індивідуальних гаражів "ОЛЕВСЬКИЙ" на перетині вул. Олевської та вул. Робітничої у Святошинському районі м. Києва для будівництва гаражів

Розглянувши клопотання про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою кооперативу з будівництва та експлуатації індивідуальних гаражів "ОЛЕВСЬКИЙ" (ідентифікаційний код 21636624) щодо відведення земельної ділянки на перетині вул. Олевської та вул. Робітничої у Святошинському районі м. Києва та додані документи, враховуючи те, що земельна ділянка відноситься до земель лісогосподарського призначення, визначених рішенням Київської міської ради від 19.07.2005 N 806/3381 "Про затвердження Програми розвитку зеленої зони м. Києва до 2010 року та концепції формування зелених насаджень в центральній частині міста", керуючись статтями 9, 41 Земельного кодексу України, пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Законом України "Про мораторій на зміну цільового призначення окремих земельних ділянок рекреаційного призначення в містах та інших населених пунктах" (Закон N 3159-VI), розпорядженням Кабінету Міністрів України від 10.04.2008 N 610-р, Київська міська рада вирішила:

1. Відмовити у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки кооперативу з будівництва та експлуатації індивідуальних гаражів "ОЛЕВСЬКИЙ" на перетині вул. Олевської та вул. Робітничої у Святошинському районі м. Києва орієнтовною площею 3,60 га у власність для будівництва гаражів.

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київської міської ради з питань земельних відносин, містобудування та архітектури.

  

Київський міський голова

Л. Черновецький

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали