КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VIII сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 10 листопада 2011 року N 670/6906

Про відмову у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки товариству з обмеженою відповідальністю "БУДІНІЦІАТИВА ПЛЮС" на просп. Академіка Палладіна, 46/2 у Святошинському районі м. Києва для експлуатації та обслуговування офісного приміщення з прибудованими гаражами та паркінгом

Розглянувши клопотання про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою товариству з обмеженою відповідальністю "БУДІНІЦІАТИВА ПЛЮС" (ідентифікаційний код 33938603) щодо відведення земельної ділянки на просп. Академіка Палладіна, 46/2 у Святошинському районі м. Києва та додані документи, у зв'язку з переходом права власності на будівлі до іншої юридичної особи та отримання нею дозволу Київради від 23.11.2010 N Д-5098 на розроблення документації із землеустрою, керуючись статтями 9, 123, 124 Земельного кодексу України, пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Київська міська рада вирішила:

1. Відмовити у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки товариству з обмеженою відповідальністю "БУДІНІЦІАТИВА ПЛЮС" на просп. Академіка Палладіна, 46/2 у Святошинському районі м. Києва орієнтовною площею 0,60 га в оренду на 15 років для експлуатації та обслуговування офісного приміщення з прибудованими гаражами та паркінгом.

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київської міської ради з питань земельних відносин, містобудування та архітектури.

 

Київський міський голова

Л. Черновецький

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали