КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VIII сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 10 листопада 2011 року N 671/6907

Про відмову у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки закритому акціонерному товариству "РУР ГРУП С.А." на вул. Маршала Гречка у Подільському районі м. Києва для будівництва та експлуатації автозаправних комплексів

Розглянувши клопотання про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою закритому акціонерному товариству "РУР ГРУП С.А." (ідентифікаційний код 24714833) щодо відведення земельної ділянки на вул. Маршала Гречка у Подільському районі м. Києва та додані документи, у зв'язку з тим, що на підставі статті 134 Земельного кодексу України передача в оренду земельних ділянок, що перебувають у державній або комунальній власності, здійснюється за результатами проведення земельних торгів та керуючись статтями 9, 123, 124 Земельного кодексу України, пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Київська міська рада вирішила:

1. Відмовити у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки закритому акціонерному товариству "РУР ГРУП С.А." на вул. Маршала Гречка у Подільському районі м. Києва орієнтовною площею 0,85 га в оренду на 49 років для будівництва та експлуатації автозаправних комплексів.

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київської міської ради з питань земельних відносин, містобудування та архітектури.

 

Київський міський голова

Л. Черновецький

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали