КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VIII сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 10 листопада 2011 року N 674/6910

Про відмову у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальному підприємству по благоустрою Печерського району м. Києва "Печерськблагоустрій" на вул. Патріса Лумумби, 19 у Печерському районі м. Києва для будівництва, експлуатації та обслуговування магазину "крокової" досяжності

Розглянувши клопотання про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою комунальному підприємству по благоустрою Печерського району м. Києва "Печерськблагоустрій" (ідентифікаційний код 19024635) щодо відведення земельної ділянки на вул. Патріса Лумумби, 19 у Печерському районі м. Києва та додані документи, враховуючи те, що місце розташування земельної ділянки не відповідає містобудівній документації (лист Головного управління містобудування та архітектури від 15.09.2011 N 10337/0/18/27-11), керуючись статтями 9, 123 Земельного кодексу України, пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Київська міська рада вирішила:

1. Відмовити у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальному підприємству по благоустрою Печерського району м. Києва "Печерськблагоустрій" на вул. Патріса Лумумби, 19 у Печерському районі м. Києва орієнтовною площею 0,01 га в постійне користування для будівництва, експлуатації та обслуговування магазину "крокової" досяжності.

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київської міської ради з питань земельних відносин, містобудування та архітектури.

 

Київський міський голова

Л. Черновецький

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали