КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
IX сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 26 січня 2012 року N 55/7392

Про відмову у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок Інституту теоретичної фізики ім. М. М. Боголюбова Національної академії наук України на вул. Метрологічній, 14-б у Голосіївському районі м. Києва для обслуговування будівель та споруд інституту, житлового, оздоровчого і культурно-побутового будівництва

Розглянувши клопотання про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою Інституту теоретичної фізики ім. М. М. Боголюбова Національної академії наук України (ідентифікаційний код 05417124) щодо відведення земельних ділянок на вул. Метрологічній, 14-б у Голосіївському районі м. Києва та додані документи, враховуючи те, що наміри забудови не відповідають Генеральному плану міста Києва та проекту планування його приміської зони на період до 2020 року (висновок Головного управління містобудування та архітектури від 13.10.2011 N 11560/0/18/27-11), керуючись статтями 9, 123 Земельного кодексу України, пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Київська міська рада вирішила:

1. Відмовити у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок Інституту теоретичної фізики ім. М. М. Боголюбова Національної академії наук України на вул. Метрологічній, 14-б у Голосіївському районі м. Києва орієнтовними площами 3,27 га, 0,21 га, 1,07 га в постійне користування для обслуговування будівель та споруд інституту, житлового, оздоровчого і культурно-побутового будівництва.

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київської міської ради з питань земельних відносин, містобудування та архітектури.

 

Київський міський голова

Л. Черновецький

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали