КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
IX сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 26 січня 2012 року N 56/7393

Про відмову у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки товариству з обмеженою відповідальністю "Територіальне міжгосподарче об'єднання "Ліко-Холдінг" на перетині вул. Онуфрія Трутенка та вул. Академіка Вільямса в Голосіївському районі м. Києва для будівництва житлового будинку з об'єктами культурно-побутового, соціального призначення

Розглянувши клопотання про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою товариству з обмеженою відповідальністю "Територіальне міжгосподарче об'єднання "Ліко-Холдінг" (ідентифікаційний код 16307284) щодо відведення земельної ділянки на перетині вул. Онуфрія Трутенка та вул. Академіка Вільямса в Голосіївському районі м. Києва та додані документи, враховуючи те, що відповідно до статті 134 Земельного кодексу України земельна ділянка підлягає продажу на конкурентних засадах (земельних торгах), а також зважаючи на відсутність затвердженого відповідно до чинного законодавства детального плану території "Університетське містечко" (висновок Головного управління містобудування та архітектури від 18.11.2011 N 13398/0/18/27-11), згідно зі статтею 24 Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності" (Закон N 3038-VI), керуючись статтями 9, 123, 124 Земельного кодексу України, пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Київська міська рада вирішила:

1. Відмовити у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки товариству з обмеженою відповідальністю "Територіальне міжгосподарче об'єднання "Ліко-Холдінг" на перетині вул. Онуфрія Трутенка та вул. Академіка Вільямса в Голосіївському районі м. Києва орієнтовною площею 0,36 га в оренду на 5 років для будівництва житлового будинку з об'єктами культурно-побутового, соціального призначення.

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київської міської ради з питань земельних відносин, містобудування та архітектури.

 

Київський міський голова

Л. Черновецький

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали