КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
IX сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 26 січня 2012 року N 62/7399

Про відмову у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок товариству з обмеженою відповідальністю "Сімейний центр "Веселка" на вул. Академіка Туполєва, 14-а у Шевченківському районі м. Києва для будівництва, обслуговування та експлуатації комплексу дитячого дозвілля з приміщеннями громадського призначення та благоустроєм території

Розглянувши клопотання про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою товариству з обмеженою відповідальністю "Сімейний центр "Веселка" (ідентифікаційний код 30218670) щодо відведення земельних ділянок на вул. Академіка Туполєва, 14-а у Шевченківському районі м. Києва та додані документи, враховуючи те, що будівництво зазначеного об'єкта не відповідає Генеральному плану міста Києва та проекту планування його приміської зони на період до 2020 року (висновок Головного управління містобудування та архітектури від 09.06.2011 N 6243/0/18/27-11), керуючись статтями 9, 123, 124 Земельного кодексу України, пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Київська міська рада вирішила:

1. Відмовити у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок товариству з обмеженою відповідальністю "Сімейний центр "Веселка" на вул. Академіка Туполєва, 14-а у Шевченківському районі м. Києва орієнтовними площами 0,07 га, 0,01 га, 0,23 га в оренду на 15 років для будівництва, обслуговування та експлуатації комплексу дитячого дозвілля з приміщеннями громадського призначення та благоустроєм території.

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київської міської ради з питань земельних відносин, містобудування та архітектури.

 

Київський міський голова

Л. Черновецький

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали