КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
IX сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 26 січня 2012 року N 58/7395

Про відмову у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Болгарській релігійній громаді Української Православної Церкви парафії на честь Святих рівноапостольних Мефодія і Кирила у Дарницькому районі м. Києва на просп. Петра Григоренка (перетин з вул. Колекторною) у Дарницькому районі м. Києва для будівництва, експлуатації та обслуговування храмового комплексу на честь Св. Мефодія і Кирила

Розглянувши клопотання про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою Болгарській релігійній громаді Української Православної Церкви парафії на честь Святих рівноапостольних Мефодія і Кирила у Дарницькому районі м. Києва (ідентифікаційний код 26346184) щодо відведення земельної ділянки на просп. Петра Григоренка (перетин з вул. Колекторною) у Дарницькому районі м. Києва та додані документи, враховуючи те, що зазначене місце розташування земельної ділянки не відповідає Генеральному плану міста Києва та проекту планування його приміської зони на період до 2020 року та відноситься до території, яка відповідно до рішення Київської міської ради від 27.11.2009 року N 714/2783 "Про продовження чинності "Програми розвитку зеленої зони м. Києва до 2010 та концепції формування зелених насаджень в центральній частині міста" віднесено до переліку озеленених територій, що резервуються для розвитку мережі зелених насаджень загального користування на період 2010 - 2015 років, керуючись статтями 9, 123 Земельного кодексу України, пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Київська міська рада вирішила:

1. Відмовити у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Болгарській релігійній громаді Української Православної Церкви парафії на честь Святих рівноапостольних Мефодія і Кирила у Дарницькому районі м. Києва на просп. Петра Григоренка (перетин з вул. Колекторною) у Дарницькому районі м. Києва орієнтовною площею 0,36 га в постійне користування для будівництва, експлуатації та обслуговування храмового комплексу на честь Св. Мефодія і Кирила.

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київської міської ради з питань земельних відносин, містобудування та архітектури.

 

Київський міський голова

Л. Черновецький

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали