КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
IX сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 26 січня 2012 року N 52/7389

Про відмову у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки іноземному підприємству "КАСА НУЕВА" на вул. Будіндустрії, 5-д у Голосіївському районі м. Києва для реконструкції з подальшою експлуатацією нежитлової будівлі під розміщення офісно-торговельного комплексу

Розглянувши клопотання про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою іноземному підприємству "КАСА НУЕВА" (ідентифікаційний код 35946642) щодо відведення земельної ділянки на вул. Будіндустрії, 5-д у Голосіївському районі м. Києва та додані документи, враховуючи те, що наміри забудови не відповідають Генеральному плану міста Києва та проекту планування його приміської зони на період до 2020 року (висновок Головного управління містобудування та архітектури від 13.10.2011 N 11557/0/18/27-11), керуючись статтями 9, 123, 124 Земельного кодексу України, пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Київська міська рада вирішила:

1. Відмовити у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки іноземному підприємству "КАСА НУЕВА" на вул. Будіндустрії, 5-д у Голосіївському районі м. Києва орієнтовною площею 0,18 га в оренду на 5 років для реконструкції з подальшою експлуатацією нежитлової будівлі під розміщення офісно-торговельного комплексу.

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київської міської ради з питань земельних відносин, містобудування та архітектури.

 

Київський міський голова

Л. Черновецький

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали