КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
IX сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 26 січня 2012 року N 54/7391

Про відмову у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки товариству з обмеженою відповідальністю "Арка Надії" на Володимирському узвозі, 2 (літ. Е) у Печерському районі м. Києва для експлуатації та обслуговування нежитлового приміщення під розміщення закладу громадського харчування, розважального та спортивно-оздоровчого комплексу

Розглянувши клопотання про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою товариству з обмеженою відповідальністю "Арка Надії" (ідентифікаційний код 37568016) щодо відведення земельної ділянки на Володимирському узвозі, 2 (літ. Е) у Печерському районі м. Києва та додані документи, враховуючи Закон України "Про мораторій на зміну цільового призначення окремих земельних ділянок рекреаційного призначення в містах та інших населених пунктах" від 17.03.2011 N 3159-VI (Закон N 3159-VI), керуючись статтями 9, 123, 124 Земельного кодексу України, пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Київська міська рада вирішила:

1. Відмовити у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки товариству з обмеженою відповідальністю "Арка Надії" на Володимирському узвозі, 2 (літ. Е) у Печерському районі м. Києва орієнтовною площею 0,12 га в оренду на 50 років для експлуатації та обслуговування нежитлового приміщення під розміщення закладу громадського харчування, розважального та спортивно-оздоровчого комплексу.

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київської міської ради з питань земельних відносин, містобудування та архітектури.

 

Київський міський голова

Л. Черновецький

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали