КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
IX сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 26 січня 2012 року N 60/7397

Про відмову у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки відкритому акціонерному товариству "КЕЗНО" у пров. Куренівському, 17 в Оболонському районі м. Києва для обслуговування існуючих будівель, їх реконструкції та реконструкції всього майнового комплексу

Розглянувши клопотання про надання дозволу на розробку проекту землеустрою відкритому акціонерному товариству "КЕЗНО" (ідентифікаційний код 22889936) щодо відведення земельної ділянки у пров. Куренівському, 17 в Оболонському районі м. Києва та додані документи, враховуючи те, що відповідно до постанови департаменту державної виконавчої служби Міністерства юстиції України про арешт майна боржника та оголошення заборони на його відчуження від 05.05.2011 на земельну ділянку накладено арешт, керуючись статтями 9, 123, 124 Земельного кодексу України, пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Київська міська рада вирішила:

1. Відмовити у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки відкритому акціонерному товариству "КЕЗНО" у пров. Куренівському, 17 в Оболонському районі м. Києва орієнтовною площею 0,75 га в оренду на 3 роки для обслуговування існуючих будівель, їх реконструкції та реконструкції всього майнового комплексу.

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київської міської ради з питань земельних відносин, містобудування та архітектури.

 

Київський міський голова

Л. Черновецький

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали