КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
IX сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 26 січня 2012 року N 64/7401

Про відмову у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Релігійній громаді Української Православної Церкви парафії на честь Боголюбської Ікони Божої Матері у Шевченківському районі м. Києва на вул. Дегтярівській, 23 у Шевченківському районі м. Києва для будівництва Православної каплиці на території дитячої лікарні з метою задоволення духовних потреб хворих дітей та їх близьких

Розглянувши клопотання про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою Релігійній громаді Української Православної Церкви парафії на честь Боголюбської Ікони Божої Матері у Шевченківському районі м. Києва (ідентифікаційний код 36591463) щодо відведення земельної ділянки на вул. Дегтярівській, 23 у Шевченківському районі м. Києва та додані документи, враховуючи витяг з протоколу засідання постійної комісії Київради з питань охорони здоров'я та соціального захисту від 18.10.2011 (лист від 27.10.2011 N 29/287-648), керуючись статтями 9, 123 Земельного кодексу України, пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Київська міська рада вирішила:

1. Відмовити у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Релігійній громаді Української Православної Церкви парафії на честь Боголюбської Ікони Божої Матері у Шевченківському районі м. Києва на вул. Дегтярівській, 23 у Шевченківському районі м. Києва орієнтовною площею 0,04 га в постійне користування для будівництва Православної каплиці на території дитячої лікарні з метою задоволення духовних потреб хворих дітей та їх близьких.

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київської міської ради з питань земельних відносин, містобудування та архітектури.

 

Київський міський голова

Л. Черновецький

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали