КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
IX сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 26 січня 2012 року N 65/7402

Про відмову у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки товариству з обмеженою відповідальністю "Київське" на вул. Хрещатик, 27 у Печерському районі м. Києва для експлуатації та обслуговування тротуарного майданчика біля кафе "Київське"

Розглянувши клопотання про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою товариству з обмеженою відповідальністю "Київське" (ідентифікаційний код 14366905) щодо відведення земельної ділянки на вул. Хрещатик, 27 у Печерському районі м. Києва та додані документи, враховуючи те, що земельна ділянка вільна від об'єктів нерухомого майна, керуючись статтями 9, 123, 124 Земельного кодексу України, пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Київська міська рада вирішила:

1. Відмовити у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки товариству з обмеженою відповідальністю "Київське" на вул. Хрещатик, 27 у Печерському районі м. Києва орієнтовною площею 0,01 га в оренду на 10 років для експлуатації та обслуговування тротуарного майданчика біля кафе "Київське".

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київської міської ради з питань земельних відносин, містобудування та архітектури.

 

Київський міський голова

Л. Черновецький

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали