КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
IX сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 26 січня 2012 року N 63/7400

Про відмову у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки колективному підприємству "МАРТІ" на вул. Ентузіастів, 1 у Дніпровському районі м. Києва для будівництва, експлуатації та обслуговування нежитлової будівлі з офісними приміщеннями та підземним паркінгом

Розглянувши клопотання про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою колективному підприємству "МАРТІ" (ідентифікаційний код 22915875) щодо відведення земельної ділянки на вул. Ентузіастів, 1 у Дніпровському районі м. Києва та додані документи, враховуючи негативний висновок Головного управління містобудування та архітектури від 02.11.2011 N 12630/0/18/27-11 щодо неможливості забудови, оскільки наміри забудови не відповідають Генеральному плану міста Києва та проекту планування його приміської зони на період до 2020 року (територія вулиць і доріг), керуючись статтями 9, 123, 124 Земельного кодексу України, пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Київська міська рада вирішила:

1. Відмовити у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки колективному підприємству "МАРТІ" на вул. Ентузіастів, 1 у Дніпропетровському районі м. Києва орієнтовною площею 0,23 га в оренду на 10 років для будівництва, експлуатації та обслуговування нежитлової будівлі з офісними приміщеннями та підземним паркінгом.

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київської міської ради з питань земельних відносин, містобудування та архітектури.

 

Київський міський голова

Л. Черновецький

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали