КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
IX сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 26 січня 2012 року N 66/7403

Про відмову у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки державному територіально-галузевому об'єднанню "Південно-Західна залізниця" на вул. Івана Федорова у Солом'янському районі м. Києва для будівництва, обслуговування та експлуатації будівель і споруд залізничного транспорту

Розглянувши клопотання про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою державному територіально-галузевому об'єднанню "Південно-Західна залізниця" (ідентифікаційний код 04713033) щодо відведення земельної ділянки на вул. Івана Федорова у Солом'янському районі м. Києва та додані документи, у зв'язку з виконанням розпорядження Кабінету Міністрів України від 19.11.2008 N 1448-р "Про продовження будівництва автомобільних підходів до залізнично-автомобільного мостового переходу через р. Дніпро у м. Києві від Дарницького вокзального комплексу до великої кільцевої автомобільної дороги навколо м. Києва з реконструкцією Вокзальної площі біля станції Київ-Пасажирський" (висновок Головного управління містобудування та архітектури від 14.11.2011 N 13113/0/18/27-11), керуючись статтями 9, 123 Земельного кодексу України, пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Київська міська рада вирішила:

1. Відмовити у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки державному територіально-галузевому об'єднанню "Південно-Західна залізниця" на вул. Івана Федорова у Солом'янському районі м. Києва орієнтовною площею 23,00 га в постійне користування для будівництва, обслуговування та експлуатації будівель і споруд залізничного транспорту.

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київської міської ради з питань земельних відносин, містобудування та архітектури.

 

Київський міський голова

Л. Черновецький

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали