КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VIII сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 27 жовтня 2011 року N 549/6785

Про відмову у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки товариству з обмеженою відповідальністю "Євростандарт плюс" на вул. Бабушкіна, 29 (літера В) в Шевченківському районі м. Києва для реконструкції господарчої споруди під реабілітаційно-оздоровчий центр

Розглянувши клопотання про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою товариству з обмеженою відповідальністю "Євростандарт плюс" (ідентифікаційний код 25286090) щодо відведення земельної ділянки на вул. Бабушкіна, 29 (літера В) в Шевченківському районі м. Києва та додані документи, враховуючи те, що вказана земельна ділянка знаходиться на прибудинковій території та площа ділянки недостатня для здійснення реконструкції споруд під реабілітаційно-оздоровчий центр (висновок Головного управління містобудування та архітектури від 29.07.2011 N 8273/0/18/27-11), керуючись статтями 9, 123, 124 Земельного кодексу України, пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Київська міська рада вирішила:

1. Відмовити у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки товариству з обмеженою відповідальністю "Євростандарт плюс" на вул. Бабушкіна, 29 (літера В) в Шевченківському районі м. Києва орієнтовною площею 0,03 га в оренду на 1 рік для реконструкції господарчої споруди під реабілітаційно-оздоровчий центр.

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київської міської ради з питань земельних відносин, містобудування та архітектури.

 

Київський міський голова

Л. Черновецький

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали