КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VIII сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 27 жовтня 2011 року N 528/6764

Про відмову у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки товариству з обмеженою відповідальністю підприємству з іноземними інвестиціями за участю українського капіталу "ФІРМА "НАДІЯ" на вул. Старонаводницькій, 2-20 у Печерському районі м. Києва для реконструкції нежитлової споруди під офіс

Розглянувши клопотання про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою товариству з обмеженою відповідальністю підприємству з іноземними інвестиціями за участю українського капіталу "ФІРМА "НАДІЯ" (ідентифікаційний код 14356456) щодо відведення земельної ділянки на вул. Старонаводницькій, 2-20 у Печерському районі м. Києва та додані документи, враховуючи відсутність документів, що посвідчують право власності на нерухоме майно, керуючись статтями 9, 123, 124 Земельного кодексу України, пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Київська міська рада вирішила:

1. Відмовити у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки товариству з обмеженою відповідальністю підприємству з іноземними інвестиціями за участю українського капіталу "ФІРМА "НАДІЯ" на вул. Старонаводницькій, 2-20 у Печерському районі м. Києва орієнтовною площею 0,01 га в оренду на 5 років для реконструкції нежитлової споруди під офіс.

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київської міської ради з питань земельних відносин, містобудування та архітектури.

 

Київський міський голова

Л. Черновецький

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали