КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VIII сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 27 жовтня 2011 року N 548/6784

Про відмову у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки державному комунальному підприємству "Лавра" на вул. Любомирській, 4-а в Голосіївському районі м. Києва для будівництва офісу та складу

Розглянувши клопотання про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою державному комунальному підприємству "Лавра" (ідентифікаційний код 19015978) щодо відведення земельної ділянки на вул. Любомирській, 4-а в Голосіївському районі м. Києва та додані документи, враховуючи невідповідність місця розташування земельної ділянки вимогам статті 61 Земельного кодексу України (частина земельної ділянки знаходиться в межах прибережних захисних смуг р. Віта, затверджених рішенням Київської міської ради від 21.05.2009 N 461/1517 "Про затвердження проектів прибережних захисних смуг водних об'єктів м. Києва"), а також зважаючи на те, що зацікавленою особою подано неповний пакет документів (немає письмової згоди землекористувача, засвідченої нотаріально), а в поданих документах виявлено недостовірні відомості (довідка ДКП "Лавра" про балансову належність столярного цеху без дати, номера та адреси майна), керуючись статтями 9, 123 Земельного кодексу України, пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Київська міська рада вирішила:

1. Відмовити у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки державному комунальному підприємству "Лавра" на вул. Любомирській, 4-а в Голосіївському районі м. Києва орієнтовною площею 0,30 га в постійне користування для будівництва офісу та складу.

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київської міської ради з питань земельних відносин, містобудування та архітектури.

 

Київський міський голова

Л. Черновецький

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали