КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
IX сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 16 лютого 2012 року N 145/7482

Про відмову у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки товариству з обмеженою відповідальністю "Євростандарт плюс" на вул. Бабушкіна, 29 (літера Б) у Шевченківському районі м. Києва для реконструкції господарчої споруди під комплекс для надання комунально-побутових послуг населенню

Розглянувши клопотання про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою товариству з обмеженою відповідальністю "Євростандарт плюс" (ідентифікаційний код 25286090) щодо відведення земельної ділянки на вул. Бабушкіна, 29 (літера Б) у Шевченківському районі м. Києва та додані документи, враховуючи те, що надані передпроектні пропозиції не відповідають цільовому використанню земельної ділянки та немає згоди землекористувача (висновок Головного управління містобудування та архітектури від 08.12.2011 N 14461/0/18/27-11), керуючись статтями 9, 123, 124 Земельного кодексу України, пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Київська міська рада вирішила:

1. Відмовити у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки товариству з обмеженою відповідальністю "Євростандарт плюс" на вул. Бабушкіна, 29 (літера Б) у Шевченківському районі м. Києва орієнтовною площею 0,04 га в оренду на 1 рік для реконструкції господарчої споруди під комплекс для надання комунально-побутових послуг населенню.

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київської міської ради з питань земельних відносин, містобудування та архітектури.

 

Київський міський голова

Л. Черновецький

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали