КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
IX сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 16 лютого 2012 року N 144/7481

Про відмову у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки приватному підприємству "АСПРА" на просп. Перемоги у Святошинському районі м. Києва для будівництва, експлуатації та обслуговування об'єкта транспортної інфраструктури

Розглянувши клопотання про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою приватному підприємству "АСПРА" (ідентифікаційний код 35011697) щодо відведення в оренду земельної ділянки на просп. Перемоги у Святошинському районі м. Києва та додані документи, враховуючи те, що земельна ділянка відноситься до об'єктів зеленої зони, визначених рішенням Київської міської ради від 19.07.2005 N 806/3381 "Про затвердження Програми розвитку зеленої зони м. Києва до 2010 року та концепції формування зелених насаджень в центральній частині міста", керуючись статтями 9, 123, 124 Земельного кодексу України, пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Законом України "Про мораторій на зміну цільового призначення окремих земельних ділянок рекреаційного призначення в містах та інших населених пунктах" (Закон N 3159-VI), Київська міська рада вирішила:

1. Відмовити у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки приватному підприємству "АСПРА" на просп. Перемоги у Святошинському районі м. Києва орієнтованою площею 0,52 га в оренду на 25 років для будівництва експлуатації та обслуговування об'єкта транспортної інфраструктури.

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київської міської ради з питань земельних відносин, містобудування та архітектури.

 

Київський міський голова

Л. Черновецький

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали