КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
IX сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 15 березня 2012 року N 309/7646

Про відмову у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Міністерству закордонних справ України на вул. Бориса Гаріна у Солом'янському районі м. Києва для будівництва, обслуговування та експлуатації житлового будинку

Розглянувши клопотання про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою Міністерству закордонних справ України (ідентифікаційний код 00026620) щодо відведення земельної ділянки на вул. Бориса Гаріна у Солом'янському районі м. Києва та додані документи, враховуючи те, що немає письмової згоди землекористувача, засвідченої нотаріально (відповідно до пункту 2 статті 123 Земельного кодексу України), керуючись статтями 9, 123 Земельного кодексу України, пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Київська міська рада вирішила:

1. Відмовити у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Міністерству закордонних справ України на вул. Бориса Гаріна у Солом'янському районі м. Києва орієнтовною площею 0,46 га в постійне користування для будівництва, обслуговування та експлуатації житлового будинку.

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київської міської ради з питань земельних відносин, містобудування та архітектури.

 

Київський міський голова

Л. Черновецький

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали