КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
IX сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 15 березня 2012 року N 310/7647

Про відмову у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки приватному підприємству "ФІРМА "АКАДЕМПРОМБУД" на вул. Жмеринській, 26 у Святошинському районі м. Києва для реконструкції та подальших експлуатації і обслуговування АЗК (автозаправний комплекс)

Розглянувши клопотання про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою приватному підприємству "ФІРМА "АКАДЕМПРОМБУД" (ідентифікаційний код 24091355) щодо відведення земельної ділянки на вул. Жмеринській, 26 у Святошинському районі м. Києва та додані документи, враховуючи те, що не вирішені майново-правові питання з іншими юридичними та фізичними особами, керуючись статтями 9, 123, 124 Земельного кодексу України, пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Київська міська рада вирішила:

1. Відмовити у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки приватному підприємству "ФІРМА "АКАДЕМПРОМБУД" на вул. Жмеринській, 26 у Святошинському районі м. Києва орієнтовною площею 0,31 га в оренду на 15 років для реконструкції та подальших експлуатації і обслуговування АЗК (автозаправний комплекс).

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київської міської ради з питань земельних відносин, містобудування та архітектури.

 

Київський міський голова

Л. Черновецький

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали