КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
IX сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 15 березня 2012 року N 306/7643

Про відмову у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок товариству з обмеженою відповідальністю "ВІАЛА" на вул. Алли Тарасової, 6 (літ. "А", літ. "Б") в Шевченківському районі м. Києва для реконструкції, будівництва, експлуатації та обслуговування готельно-офісного комплексу з вбудовано-прибудованими приміщеннями громадського, торговельного, соціально-побутового призначення, з підземним та наземними паркінгами та облаштуванням в'їзду до будинку та паркінгів та для створення зеленої зони загального користування без права забудови наземної частини

Розглянувши клопотання про надання дозволу на розробку проекту землеустрою товариству з обмеженою відповідальністю "ВІАЛА" (ідентифікаційний код 34764520) щодо відведення в оренду земельних ділянок на вул. Алли Тарасової, 6 (літ. "А", літ. "Б") у Шевченківському районі м. Києва та додані документи, враховуючи, що будівництво зазначеного об'єкта не відповідає Генеральному плану міста Києва та перебуває у буферній зоні Софії Київської (висновок Головного управління містобудування та архітектури від 09.06.2011 N 6243/0/18/27-11), керуючись статтями 9, 123, 124 Земельного кодексу України, пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Київська міська рада вирішила:

1. Відмовити у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок товариству з обмеженою відповідальністю "ВІАЛА" на вул. Алли Тарасової, 6 (літ. "А", літ. "Б") у Шевченківському районі м. Києва орієнтовною площею 0,25 га в оренду на 15 років для реконструкції, будівництва, експлуатації та обслуговування готельно-офісного комплексу з вбудовано-прибудованими приміщеннями громадського, торговельного, соціально-побутового призначення, з підземним та наземними паркінгами та облаштуванням в'їзду до будинку та паркінгів та орієнтовною площею 0,23 га в оренду на 5 років для створення зеленої зони загального користування без права забудови наземної частини.

2. Контроль за виконанням-цього рішення покласти на постійну комісію Київської міської ради з питань земельних відносин, містобудування та архітектури.

 

Київський міський голова

Л. Черновецький

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали