КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
IX сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 15 березня 2012 року N 307/7644

Про відмову у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки обслуговуючому кооперативу "ГБК "Прогресивний" на перетині вул. Ревуцького та вул. Вишняківської в Дарницькому районі м. Києва для гаражного будівництва

Розглянувши клопотання про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою обслуговуючому кооперативу "ГБК "Прогресивний" (ідентифікаційний код 37078690) щодо відведення земельної ділянки на перетині вул. Ревуцького та вул. Вишняківської в Дарницькому районі м. Києва та додані документи, висновок Головного управління містобудування та архітектури від 29.08.2011 N 9691/0/18/27-11, керуючись статтями 9, 41 Земельного кодексу України, пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Київська міська рада вирішила:

1. Відмовити у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки обслуговуючому кооперативу "ГБК "Прогресивний" на перетині вул. Ревуцького та вул. Вишняківської в Дарницькому районі м. Києва орієнтовною площею 1,71 га у власність для гаражного будівництва.

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київської міської ради з питань земельних відносин, містобудування та архітектури.

 

Київський міський голова

Л. Черновецький

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали