КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
IX сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 16 лютого 2012 року N 195/7532

Про відмову у наданні фізичній особі - підприємцю Роді Валентині Петрівні земельної ділянки для експлуатації павільйону по продажу товарів народного споживання на Русанівській набережній, 8/2 у Дніпровському районі м. Києва

Розглянувши клопотання фізичної особи - підприємця Роди Валентини Петрівни від 02.08.99 про оформлення права довгострокового користування земельною ділянкою площею 55 кв. м на умовах оренди для подальшої експлуатації павільйону по продажу товарів народного споживання на Русанівській набережній, 8/2, враховуючи відсутність технічної документації із землеустрою щодо складання документа, що посвідчує право користування земельною ділянкою, та документа, що підтверджує виникнення або перехід права власності на нерухоме майно (павільйон), зареєстрованого у встановленому законом порядку, керуючись статтями 9, 120, 123, 124 Земельного кодексу України, пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", статтями 3, 12, 13 Тимчасового порядку передачі (надання) земельних ділянок в користування або у власність у місті Києві, затвердженого рішенням Київської міської ради від 15.07.2004 N 457/1867, Київська міська рада вирішила:

1. Відмовити фізичній особі - підприємцю Роді Валентині Петрівні у наданні земельної ділянки площею 55 кв. м в довгострокову оренду для експлуатації павільйону по продажу товарів народного споживання на Русанівській набережній, 8/2 у Дніпровському районі м. Києва.

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київради з питань земельних відносин, містобудування та архітектури.

 

Київський міський голова

Л. Черновецький

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали