КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VIII сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 15 грудня 2011 року N 983/7219

Про відмову у передачі товариству з обмеженою відповідальністю "МЦД "Зірка" земельної ділянки для будівництва, експлуатації та обслуговування кафе та облаштування зони відпочинку водіїв у кварталі 129 Пуща-Водицького лісництва Святошинського ЛПГ в Оболонському районі м. Києва

Відповідно до статей 9, 123, 124 Земельного кодексу України, пункту 34 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", враховуючи розпорядження Кабінету Міністрів України від 10.04.2008 N 610-р "Деякі питання розпорядження земельними лісовими ділянками", Закон України "Про мораторій на зміну цільового призначення окремих земельних ділянок рекреаційного призначення в містах та інших населених пунктах" (Закон N 3159-VI), а також зважаючи на те, що на земельній ділянці немає майна, що належить товариству з обмеженою відповідальністю "МЦД "Зірка", зареєстрованого в комунальному підприємстві Київському міському бюро технічної інвентаризації та реєстрації права власності на об'єкти нерухомого майна, Київська міська рада вирішила:

1. Відмовити у передачі товариству з обмеженою відповідальністю "МЦД "Зірка" в короткострокову оренду на 1 рік земельної ділянки площею 0,20 га для будівництва, експлуатації та обслуговування кафе і облаштування зони відпочинку водіїв у кварталі 129 Пуща-Водицького лісництва Святошинського ЛПГ в Оболонському районі м. Києва.

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київради з питань земельних відносин, містобудування та архітектури.

 

Київський міський голова

Л. Черновецький

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали