НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ З ЦІННИХ ПАПЕРІВ ТА ФОНДОВОГО РИНКУ

НАКАЗ

від 20 березня 2012 року N 237

Про відмову у видачі ліцензій на провадження професійної діяльності на фондовому ринку

За підсумками розгляду заяви та документів, поданих до Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку на видачу ліцензій на провадження професійної діяльності на фондовому ринку - діяльності з торгівлі цінними паперами, а саме брокерської діяльності, дилерської діяльності, андеррайтингу, відповідно до Порядку та умов видачі ліцензії на провадження окремих видів професійної діяльності на фондовому ринку, переоформлення ліцензії, видачі дубліката та копії ліцензії, затверджених рішенням Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку від 26.05.2006 N 345 та зареєстрованих в Міністерстві юстиції України 28.07.2006 N 890/12764 (зі змінами) (далі - Порядок), наказую:

1. Відмовити ПУБЛІЧНОМУ АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ "ЕРСТЕ БАНК" (03056, м. Київ, вул. Польова, буд. 24 (літера Д); ідентифікаційний код юридичної особи 34001693) у видачі ліцензій на провадження професійної діяльності на фондовому ринку - діяльності з торгівлі цінними паперами, а саме брокерської діяльності, дилерської діяльності, андеррайтингу на підставі підпункту 9.2 пункту 9 розділу IV Порядку у зв'язку з невідповідністю заявника вимогам, установленим абзацом другим пункту 19 глави 1 розділу III Порядку, а саме банк і його відокремлені та/або спеціалізовані структурні підрозділи при організації діяльності з торгівлі цінними паперами повинні відповідати вимогам, установленим Положенням щодо організації діяльності банків та їх відокремлених підрозділів при здійсненні ними професійної діяльності на ринку цінних паперів, затвердженим рішенням Комісії від 16.03.2006 N 160, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 10.04.2006 за N 409/12283 (із змінами) (далі - Положення).

Відповідно до пункту 1.2 глави 1 Положення банк (його відокремлений підрозділ) повинні організувати свою професійну діяльність на фондовому ринку у складі спеціалізованих структурних підрозділів, які організаційно відокремлені від інших підрозділів банку (його відокремлених підрозділів), що здійснюють інші види діяльності.

2. Контроль за виконанням цього наказу покласти на члена Комісії О. Тарасенка.

 

Голова Комісії

Д. Тевелєв

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали