Шановні партнери! Всі ціни, інформація про наявність та терміни доставки документів актуальні.


Додаткова копія: Про відмову у видачі ліцензії на додаткову смугу радіочастот ДП "Міжнародний аеропорт "Бориспіль"

НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У СФЕРІ ЗВ'ЯЗКУ ТА ІНФОРМАТИЗАЦІЇ

РІШЕННЯ

від 29 жовтня 2019 року N 496

Про відмову у видачі ліцензії на додаткову смугу радіочастот ДП "Міжнародний аеропорт "Бориспіль"

Відповідно до пункту 5 частини п'ятої статті 33, частини четвертої статті 39 Закону України "Про радіочастотний ресурс України" (далі - Закон) Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері зв'язку та інформатизації, вирішила:

1. Відмовити державному підприємству "Міжнародний аеропорт "Бориспіль" (20572069, с. Гора Київської області), за заявою N 4518/5 (вхідний НКРЗІ N 24234 від 01.10.2018), у видачі ліцензії на додаткову смугу радіочастот для широкосмугового радіодоступу (радіозв'язку у системі передавання даних з використанням шумоподібних сигналів), на території Київської області у смузі радіочастот 1785,0...1805,0 МГц, у зв'язку з раніше прийнятим рішенням щодо видачі ліцензії на смугу радіочастот, що заявляється (Висновок N 1-4803 щодо можливості видачі ліцензії на користування радіочастотним ресурсом України від 07.10.2019).

2. Департаменту ліцензування в установленому порядку вручити або надіслати ліцензіату примірник N 2 цього рішення.

3. Департаменту забезпечення діяльності:

- надати УДЦР копію цього рішення для використання у роботі;

- оприлюднити це рішення шляхом його розміщення на офіційній сторінці НКРЗІ в мережі Інтернет та опублікування в офіційному друкованому бюлетені.

 

В. о. Голови НКРЗІ

О. Скляров
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали