НАЦІОНАЛЬНА РАДА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ТЕЛЕБАЧЕННЯ І РАДІОМОВЛЕННЯ

РІШЕННЯ

від 25 січня 2018 року N 107

Про відмову у видачі ліцензії на отримання ліцензії на мовлення на вільних місцевих (регіональних) каналах мовлення багатоканальної телемережі MX-5 стандарту DVB-T2 (MPEG 4) у м. Харкові (1 канал)

З урахуванням рішення від 21.09.2017 N 1740 "Про затвердження конкурсних умов" (Рішення N 1740), Національна рада рішенням від 21.09.2017 N 1741 (Рішення N 1741) оголосила конкурс на отримання ліцензії на мовлення на вільних місцевих (регіональних) каналах мовлення багатоканальної телемережі MX-5 стандарту DVB-T2 (MPEG 4) у м. Харкові (1 канал).

Оголошення про конкурс опубліковано 04.10.2017 у газеті "ГОЛОС УКРАЇНИ" N 184 (6689) та у мережі Інтернет на офіційному веб-сайті Національної ради www.nrada.gov.ua.

До Національної ради на участь у конкурсі на отримання ліцензії на мовлення на вільних місцевих (регіональних) каналах мовлення багатоканальної телемережі MX-5 стандарту DVB-T2 (MPEG 4) у м. Харкові (1 канал) було подано 3 заяви від: ТОВ "ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ "СІМОН.", м. Харків ("Simon"); ТОВ "ПРОГРЕСИВНІ ТЕХНОЛОГІЇ ТА КОМУНІКАЦІЇ", м. Харків (логотип не зазначено в заяві); ТОВ "ТРК "ХАРКІВ.1", м. Київ ("ХАРКІВ.1").

Національна рада відповідно до передбаченої статтею 25 Закону України "Про телебачення і радіомовлення" процедури провела конкурс на отримання ліцензії на мовлення на вільних місцевих (регіональних) каналах мовлення багатоканальної телемережі MX-5 стандарту DVB-T2 (MPEG 4) у м. Харкові (1 канал) та визначила його переможця.

Переможцем конкурсу визначено ТОВ "ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ "СІМОН.", м. Харків ("Simon").

Відповідно до частини першої статті 30 Закону України "Про телебачення і радіомовлення", при проведенні конкурсу на видачу ліцензії на мовлення підставою для відмови у видачі ліцензії є перемога іншого заявника за результатами конкурсного відбору.

Розглянувши заяви ТОВ "ПРОГРЕСИВНІ ТЕХНОЛОГІЇ ТА КОМУНІКАЦІЇ", м. Харків (логотип не зазначено в заяві); ТОВ "ТРК "ХАРКІВ.1", м. Київ ("ХАРКІВ.1"), Національна рада вважає за необхідне відмовити цим компаніям у видачі ліцензії на отримання ліцензії на мовлення на вільних місцевих (регіональних) каналах мовлення багатоканальної телемережі MX-5 стандарту DVB-T2 (MPEG 4) у м. Харкові (1 канал).

Керуючись частиною першою статті 30 Закону України "Про телебачення і радіомовлення", Національна рада вирішила:

1. На підставі частини першої статті 30 Закону України "Про телебачення і радіомовлення", відмовити ТОВ "ПРОГРЕСИВНІ ТЕХНОЛОГІЇ ТА КОМУНІКАЦІЇ", м. Харків (логотип не зазначено в заяві), у видачі ліцензії на отримання ліцензії на мовлення на вільних місцевих (регіональних) каналах мовлення багатоканальної телемережі MX-5 стандарту DVB-T2 (MPEG 4) у м. Харкові (1 канал).

2. На підставі частини першої статті 30 Закону України "Про телебачення і радіомовлення", відмовити ТОВ "ТРК "ХАРКІВ.1", м. Київ ("ХАРКІВ.1"), у видачі ліцензії на отримання ліцензії на мовлення на вільних місцевих (регіональних) каналах мовлення багатоканальної телемережі MX-5 стандарту DVB-T2 (MPEG 4) у м. Харкові (1 канал).

3. Управлінню організаційного та документального забезпечення протягом п'яти днів після протокольного оформлення підсумків конкурсу повідомити ТОВ "ПРОГРЕСИВНІ ТЕХНОЛОГІЇ ТА КОМУНІКАЦІЇ", м. Харків (логотип не зазначено в заяві); ТОВ "ТРК "ХАРКІВ.1", м. Київ ("ХАРКІВ.1"), про це рішення.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на відповідального секретаря Національної ради О. Ільяшенка.

 

Голова Національної ради

Ю. Артеменко

Заступник голови
Національної ради

У. Фещук
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали