КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VII сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 14 липня 2011 року N 697/6084

Про відмову в наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальному підприємству з утримання та експлуатації житлового фонду спеціального призначення "СПЕЦЖИТЛОФОНД" на вул. Озерній, 16-а в Оболонському районі м. Києва для будівництва, обслуговування та експлуатації доступного житла

Розглянувши клопотання про надання дозволу на розробку проекту землеустрою комунальному підприємству з утримання та експлуатації житлового фонду спеціального призначення "СПЕЦЖИТЛОФОНД" (ідентифікаційний код 31454734) щодо відведення в постійне користування земельної ділянки на вул. Озерній, 16-а в Оболонському районі м. Києва та додані документи, враховуючи, що в матеріалах клопотання відсутні документи щодо правового статусу будівель та споруд, розташованих на земельній ділянці, керуючись статтями 9, 123 Земельного кодексу України, пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Київська міська рада вирішила:

1. Відмовити в наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальному підприємству з утримання та експлуатації житлового фонду спеціального призначення "СПЕЦЖИТЛОФОНД" на вул. Озерній, 16-а в Оболонському районі м. Києва орієнтовною площею 0,290 га у постійне користування для будівництва, обслуговування та експлуатації доступного житла.

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київської міської ради з питань земельних відносин, містобудування та архітектури.

 

Київський міський голова

Л. Черновецький

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали