КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VIII сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 22 вересня 2011 року N 110/6326

Про відмову в наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки товариству з обмеженою відповідальністю "БКТ ФОРТУНА" на вул. Луговій, 20 в Оболонському районі м. Києва для будівництва, експлуатації та обслуговування багатофункціонального комплексу (мийки, шиномонтажу, побутового магазину та пункту громадського харчування)

Розглянувши клопотання про надання дозволу на розробку проекту землеустрою товариству з обмеженою відповідальністю "БКТ ФОРТУНА" (ідентифікаційний код 35031404) щодо відведення в оренду земельної ділянки на вул. Луговій, 20 в Оболонському районі м. Києва та додані документи, враховуючи те, що відповідно до частини другої статті 124 Земельного кодексу України передача в оренду земельних ділянок, що перебувають у державній або комунальній власності, здійснюється за результатами проведення земельних торгів, крім випадків, встановлених частинами другою, третьою статті 134 цього кодексу, а також з підстав, встановлених Законом України "Про мораторій на зміну цільового призначення окремих земельних ділянок рекреаційного призначення в містах та інших населених пунктах" (Закон N 3159-VI), керуючись статтями 9, 123 Земельного кодексу України, пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Київська міська рада вирішила:

1. Відмовити в наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки товариству з обмеженою відповідальністю "БКТ ФОРТУНА" на вул. Луговій, 20 в Оболонському районі м. Києва орієнтовною площею 0,398 га в оренду на 49 років для будівництва, експлуатації та обслуговування багатофункціонального комплексу (мийки, шиномонтажу, побутового магазину та пункту громадського харчування).

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київської міської ради з питань земельних відносин, містобудування та архітектури.

 

Київський міський голова

Л. Черновецький

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали