КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VIII сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 22 вересня 2011 року N 109/6325

Про відмову в наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянину Московченку Олександру Юрійовичу на вул. Полярній, 6-в - 8-а в Оболонському районі м. Києва для будівництва торговельного комплексу

Розглянувши клопотання про надання дозволу на розробку проекту землеустрою громадянину Московченку Олександру Юрійовичу (ідентифікаційний код 1924100156) щодо відведення в оренду земельної ділянки на вул. Полярній, 6-в - 8-а в Оболонському районі м. Києва та додані документи, враховуючи те, що відповідно до частини другої статті 124 Земельного кодексу України передача в оренду земельних ділянок, що перебувають у державній або комунальній власності, здійснюється за результатами проведення земельних торгів, крім випадків, встановлених частинами другою, третьою статті 134 цього Кодексу, керуючись статтями 9, 123 Земельного кодексу України, пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Київська міська рада вирішила:

1. Відмовити в наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянину Московченку Олександру Юрійовичу на вул. Полярній, 6-в - 8-а в Оболонському районі м. Києва орієнтовною площею 0,2000 га в оренду на 15 років для будівництва торговельного комплексу.

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київської міської ради з питань земельних відносин, містобудування та архітектури.

 

Київський міський голова

Л. Черновецький

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали