КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VIII сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 22 вересня 2011 року N 111/6327

Про відмову в наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки товариству з обмеженою відповідальністю "Прайм будінвест" на вул. Кіквідзе, 10-а в Печерському районі м. Києва для будівництва офісного комплексу з вбудовано-прибудованими приміщеннями та підземним паркінгом

Розглянувши клопотання про надання дозволу на розробку проекту землеустрою товариству з обмеженою відповідальністю "Прайм будінвест" (ідентифікаційний код 35197320) щодо відведення в оренду земельної ділянки на вул. Кіквідзе, 10-а в Печерському районі м. Києва та додані документи, враховуючи те, що місце розташування земельної ділянки не відповідає Генеральному плану м. Києва (лист Головного управління містобудування та архітектури від 24.05.2011 N 5584/0/03/27-11), керуючись статтями 9, 123 Земельного кодексу України, пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Київська міська рада вирішила:

1. Відмовити в наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки товариству з обмеженою відповідальністю "Прайм будінвест" на вул. Кіквідзе, 10-а в Печерському районі м. Києва орієнтовною площею 0,1069 га в оренду на 1 рік (за умови подальшого викупу) для будівництва офісного комплексу з вбудовано-прибудованими приміщеннями та підземним паркінгом.

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київської міської ради з питань земельних відносин, містобудування та архітектури.

 

Київський міський голова

Л. Черновецький

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали