КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VIII сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 15 грудня 2011 року N 914/7150

Про відмову в наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальному підприємству виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) "Київське інвестиційне агентство" на вул. Маршала Малиновського, 32-б - 36 в Оболонському районі м. Києва для будівництва житлових будинків з об'єктами соціально-культурного призначення та підземним паркінгом

Розглянувши клопотання про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою комунальному підприємству виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) "Київське інвестиційне агентство" (ідентифікаційний код 21655857) щодо відведення земельної ділянки на вул. Маршала Малиновського, 32-б - 36 в Оболонському районі м. Києва та додані документи, враховуючи те, що на земельній ділянці розміщений спортивний майданчик, на підставах, встановлених статтею 1 Закону України "Про мораторій на зміну цільового призначення окремих земельних ділянок рекреаційного призначення в містах та інших населених пунктах" (Закон N 3159-VI), а також враховуючи негативний висновок Головного управління містобудування та архітектури від 29.07.2011 N 8275/0/18/27-11, керуючись статтями 9, 123 Земельного кодексу України, пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Київська міська рада вирішила:

1. Відмовити в наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальному підприємству виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) "Київське інвестиційне агентство" на вул. Маршала Малиновського, 32-б - 36 в Оболонському районі м. Києва орієнтовною площею 0,88 га в постійне користування для будівництва житлових будинків з об'єктами соціально-культурного призначення та підземним паркінгом.

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київської міської ради з питань земельних відносин, містобудування та архітектури.

 

Київський міський голова

Л. Черновецький

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали