КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VIII сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 15 грудня 2011 року N 915/7151

Про відмову в наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки релігійній громаді Української Православної Церкви парафії ікони Божої Матері "Помічниця в пологах" в Оболонському районі м. Києва на просп. Героїв Сталінграда, 16 в Оболонському районі м. Києва для будівництва, експлуатації та обслуговування храмового комплексу

Розглянувши клопотання про надання дозволу на розробку проекту землеустрою релігійній громаді Української Православної Церкви парафії ікони Божої Матері "Помічниця в пологах" в Оболонському районі м Києва (ідентифікаційний код 35735925) щодо відведення в постійне користування земельної ділянки на просп. Героїв Сталінграда, 16 в Оболонському районі м. Києва та додані документи, на підставах, встановлених Законом України "Про мораторій на зміну цільового призначення окремих земельних ділянок рекреаційного призначення в містах та інших населених пунктах" (Закон N 3159-VI), керуючись статтями 9, 123 Земельного кодексу України, пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Київська міська рада вирішила:

1. Відмовити в наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки релігійній громаді Української Православної Церкви парафії ікони Божої Матері "Помічниця в пологах" в Оболонському районі м Києва на просп. Героїв Сталінграда, 16 в Оболонському районі м. Києва орієнтовною площею 0,306 га в постійне користування для будівництва, експлуатації та обслуговування храмового комплексу.

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київської міської ради з питань земельних відносин, містобудування та архітектури.

 

Київський міський голова

Л. Черновецький

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали