КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VIII сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 29 грудня 2011 року N 1064/7300

Про відмову в наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Службі безпеки України на просп. Героїв Сталінграда, 51-б в Оболонському районі м. Києва для житлового будівництва

Розглянувши клопотання про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою Службі безпеки України (ідентифікаційний код 00034074) щодо відведення земельної ділянки на просп. Героїв Сталінграда, 51-б в Оболонському районі м. Києва та додані документи, враховуючи те, що на земельній ділянці розміщені дитячий майданчик та зелені насадження, на підставах, встановлених статтею 1 Закону України "Про мораторій на зміну цільового призначення окремих земельних ділянок рекреаційного призначення в містах та інших населених пунктах" (Закон N 3159-VI), керуючись статтями 9, 123 Земельного кодексу України, пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Київська міська рада вирішила:

1. Відмовити в наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Службі безпеки України на просп. Героїв Сталінграда, 51-б в Оболонському районі м. Києва орієнтовною площею 0,41 га в постійне користування для житлового будівництва.

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київської міської ради з питань земельних відносин, містобудування та архітектури.

 

Київський міський голова

Л. Черновецький

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали