КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VIII сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 10 листопада 2011 року N 676/6912

Про відмову в наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки товариству з обмеженою відповідальністю "Авва-сервіс" на просп. Оболонському (біля озера Опечень) в Оболонському районі м. Києва для будівництва, експлуатації та обслуговування житлово-офісного комплексу з паркінгом (зміна цільового призначення)

Розглянувши клопотання про надання дозволу на розробку проекту землеустрою товариству з обмеженою відповідальністю "Авва-сервіс" (ідентифікаційний код 23716959) щодо відведення в оренду земельної ділянки на просп. Оболонському (біля озера Опечень) в Оболонському районі м. Києва та додані документи, враховуючи те, що відповідно до частини другої статті 124 Земельного кодексу України передача в оренду земельних ділянок, що перебувають у державній або комунальній власності, здійснюється за результатами проведення земельних торгів, крім випадків, встановлених частинами другою, третьою статті 134 цього Кодексу, керуючись статтями 9, 123 Земельного кодексу України, пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Київська міська рада вирішила:

1. Відмовити в наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки товариству з обмеженою відповідальністю "Авва-сервіс" на просп. Оболонському (біля озера Опечень) в Оболонському районі м. Києва орієнтовною площею 1,0085 га в короткострокову оренду на 5 років для будівництва, експлуатації та обслуговування житлово-офісного комплексу з паркінгом (зміна цільового призначення).

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київської міської ради з питань земельних відносин, містобудування та архітектури.

 

Київський міський голова

Л. Черновецький

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали