ПОСТАНОВА
Верховної Ради України

Про відзначення 125-річчя з дня народження Леся Курбаса

25 лютого 2012 року виповнюється 125 років з дня народження Леся Курбаса - видатного українського режисера-новатора, актора, драматурга, теоретика театру і педагога.

Враховуючи значний внесок Леся Курбаса у світове та вітчизняне театральне мистецтво, Верховна Рада України постановляє:

1. Урочисто відзначити на державному рівні 125-річчя з дня народження видатного театрального діяча Леся Курбаса.

2. Рекомендувати Кабінету Міністрів України:

утворити організаційний комітет з підготовки і проведення заходів щодо відзначення 125-річчя з дня народження видатного театрального діяча Леся Курбаса;

після утворення організаційного комітету розробити і затвердити план заходів щодо відзначення 125-річчя з дня народження видатного театрального діяча Леся Курбаса, вирішити питання щодо його фінансового та матеріально-технічного забезпечення.

3. Рекомендувати Державному комітету телебачення і радіомовлення України організувати тематичні теле- і радіопередачі, присвячені життю і творчій діяльності Леся Курбаса, та забезпечити висвітлення в засобах масової інформації заходів, що проводитимуться у зв'язку з відзначенням 125-річчя з дня його народження.

4. Запропонувати Українському державному підприємству поштового зв'язку "Укрпошта" видати серію поштових марок, присвячених 125-річчю з дня народження Леся Курбаса.

5. Контроль за виконанням цієї Постанови покласти на Комітет Верховної Ради України з питань культури і духовності.

6. Ця Постанова набирає чинності з дня її прийняття.

 

Голова Верховної Ради
України

В. ЛИТВИН

м. Київ
8 лютого 2012 року
N 4359-VI

 

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали