ПОСТАНОВА
Верховної Ради України

Про відзначення 135-річчя з дня народження Гната Хоткевича

У грудні 2012 року виповнюється 135 років з дня народження Гната Мартиновича Хоткевича - українського письменника, історика, композитора, мистецтвознавця, етнографа, театрального і громадсько-політичного діяча.

Враховуючи значний особистий внесок Гната Хоткевича у розвиток української культури, Верховна Рада України постановляє:

1. Урочисто відзначити на державному рівні 135-річчя з дня народження Гната Хоткевича.

2. Рекомендувати Кабінету Міністрів України:

у двотижневий термін з дня прийняття цієї Постанови утворити організаційний комітет з підготовки і проведення заходів щодо відзначення 135-річчя з дня народження Гната Хоткевича;

у двотижневий термін після утворення зазначеного організаційного комітету розробити і затвердити план заходів щодо відзначення 135-річчя з дня народження Гната Хоткевича, передбачивши, зокрема, видання творів Гната Хоткевича, та вирішити питання щодо його фінансового та матеріально-технічного забезпечення.

3. Рекомендувати Державному комітету телебачення і радіомовлення України організувати тематичні теле- і радіопередачі, присвячені життю і творчості Гната Хоткевича, та забезпечити висвітлення в засобах масової інформації заходів, що проводитимуться у зв'язку з відзначенням 135-річчя з дня його народження.

4. Запропонувати Українському державному підприємству поштового зв'язку "Укрпошта" видати серію поштових марок, присвячених 135-річчю з дня народження Гната Хоткевича.

5. Контроль за виконанням цієї Постанови покласти на Комітет Верховної Ради України з питань культури і духовності.

6. Ця Постанова набирає чинності з дня її прийняття.

 

Голова Верховної Ради
України

В. ЛИТВИН

м. Київ
22 березня 2012 року
N 4609-VI

 

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали