ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 19.05.2011 р. N 243

Про відзначення Дня Європи в області

Відповідно до Указу Президента України від 19 квітня 2003 року N 339/2003 "Про День Європи", резолюції Віце-прем'єр-міністра України від 20 липня 2010 року N 34162/158/1-09 та резолюції Віце-прем'єр-міністра України від 8 лютого 2011 року N 34162/175/1-09 до листа Міністерства закордонних справ України від 25 січня 2011 року N 311/13-800-144 щодо підготовки до відзначення Дня Європи в Україні:

1. Затвердити план заходів, присвячених відзначенню Дня Європи в області (далі - Заходи), що додається.

2. Структурним підрозділам облдержадміністрації, райдержадміністраціям, виконкомам міських рад міст обласного значення забезпечити вчасну, якісну підготовку і реалізацію Заходів про що інформувати управління міжнародного співробітництва та євроінтеграції облдержадміністрації до 6 червня 2011 року.

3. Управлінню міжнародного співробітництва та євроінтеграції облдержадміністрації (Мережко В. М.) забезпечити координацію проведення Заходів.

4. Головному фінансовому управлінню облдержадміністрації (Зубань І. В.) надати пропозиції щодо внесення змін до обласного бюджету в частині фінансового забезпечення проведення заходів, передбачених Програмою міжнародного та міжнаціонального співробітництва Вінницької області на 2011 - 2015 роки.

5. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови облдержадміністрації Спірідонову Л. М.

  

Перший заступник голови
облдержадміністрації

І. Мовчан

  

ЗАТВЕРДЖЕНО
Розпорядження Вінницької обласної державної адміністрації
19.05.2011 N 243

ПЛАН ЗАХОДІВ,
присвячених відзначенню Дня Європи в області

N
з/п

Назва заходу

Відповідальні

Терміни виконання

1.

Підготовка до проведення в області та м. Вінниця Дня Європи.

Управління міжнародного співробітництва та євроінтеграції облдержадміністрації

Квітень - травень 2011 року

2.

Проведення в місті Вінниця та області культурно-масових, інформаційних та інших заходів, присвячених відзначенню Дня Європи.

Управління облдержадміністрації: з питань внутрішньої політики та зв'язків з громадськістю, у справах преси та інформації, культури і туризму, міжнародного співробітництва та євроінтеграції; райдержадміністрації та виконкоми міських рад міст обласного значення спільно з неурядовими організаціями.

16 - 23 травня 2011 року

3.

Проведення єдиних днів інформування населення області з питань європейської інтеграції.

Управління облдержадміністрації: з питань внутрішньої політики та зв'язків з громадськістю, міжнародного співробітництва та євроінтеграції; райдержадміністрації та виконкоми міських рад міст обласного значення.

Травень 2011 року

4.

Проведення на базі вищих та середніх навчальних закладів науково-практичних конференцій з питань європейської інтеграції.

Управління освіти і науки облдержадміністрації; райдержадміністрації та виконкоми міських рад міст обласного значення

16 - 23 травня 2011 року

5.

Проведення в дошкільних закладах, середніх та вищих навчальних закладах бесід, лекцій, "круглих столів", виховних годин, концертів, конкурсів дитячого малюнку, вікторин, а також випуск тематичних стінгазет, присвячених Дню Європи, країнам Європейського Союзу та європейським стандартам життя, а також, проведення "круглих столів", змагань та семінарів з європейської тематики, зустрічей шкільних євроклубів.

Управління освіти і науки облдержадміністрації; райдержадміністрації та виконкоми міських рад міст обласного значення

Травень 2011 року

6.

Створення експозицій образотворчого мистецтва та фотовиставок, книжкових виставок, тематичних оглядів літератури, присвячених різним аспектам життя країн ЄС.

Управління: культури і туризму, освіти і науки облдержадміністрації; райдержадміністрації та виконкоми міських рад міст обласного значення спільно з неурядовими організаціями

16 - 23 травня 2011 року

7.

Участь творчих і мистецьких колективів в культурно-масових заходах, присвячених відзначенню Дня Європи, виставка робіт дитячої художньої творчості.

Управління: культури і туризму, освіти і науки облдержадміністрації; райдержадміністрації та виконкоми міських рад міст обласного значення спільно з неурядовими організаціями.

Травень - червень 2011 року

8.

Підготовка та проведення на радіо та телебаченні тематичних ефірів, присвячених європейській інтеграції та відносин України з ЄС.

Управління у справах преси та інформації облдержадміністрації

Травень 2011 року 

9.

Висвітлення друкованими, електронними, комунальними місцевими засобами масової інформації святкування Дня Європи в області.

Управління у справах преси та інформації облдержадміністрації; райдержадміністрації та виконкоми міських рад міст обласного значення

Травень 2011 року

10.

Організація та проведення міжнародної науково-практичної конференції "Реформування місцевого самоврядування: національний та міжнародний досвід

Управління облдержадміністрації: міжнародного співробітництва та євроінтеграції, у справах преси та інформації, з питань внутрішньої політики та зв'язків з громадськістю

20 травня 2011 року

11.

Організація та проведення велопробігу навколо м. Вінниця

Управління облдержадміністрації: з питань фізичної культури та спорту, у справах преси та інформації, охорони здоров'я та курортів; виконком Вінницької міської ради, управління державної автомобільної інспекції УМВС України у Вінницькій області, Вінницька райдержадміністрація.

22 травня 2011 року

12.

Отримання інформаційних матеріалів та літератури з представництва Європейської Комісії в Україні та її розповсюдження під час проведення Заходів.

Управління міжнародного співробітництва та євроінтеграції облдержадміністрації

Квітень - травень 2011 року

13.

Розробка, виготовлення та розповсюдження поліграфічної продукції з тематики європейської інтеграції.

Управління міжнародного співробітництва та євроінтеграції облдержадміністрації

Квітень - травень 2011 року

14.

Підготовка узагальненої інформації про відзначення в області Дня Європи.

Управління міжнародного співробітництва та євроінтеграції облдержадміністрації

20 червня 2011 року

  
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали