ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 14.06.2011 р. N 306

Про відзначення Дня молоді

Відповідно до Указу Президента України від 22 червня 1994 року N 323/94 "Про День молоді", розпорядження голови облдержадміністрації від 20 травня 2009 року N 184 "Про затвердження Положення про обласний конкурс "Молода людина року", зареєстрованого в Головному управлінні юстиції у Вінницькій області від 27 травня 2009 року за N 37/870, та з нагоди Дня молоді:

1. Управлінням облдержадміністрації: у справах сім'ї та молоді (Стоялова О. В.), культури і туризму (Скрипник М. В.) організувати та провести 23 червня 2011 року урочисту церемонію нагородження переможців та лауреатів обласного конкурсу "Молода людина року" з врученням цінних подарунків.

2. Профінансувати видатки на проведення урочистостей відповідно до кошторисів за рахунок коштів обласного бюджету, передбачених:

2.1. Управлінню у справах сім'ї та молоді облдержадміністрації на соціальні програми і заходи державних органів у справах молоді.

2.2. Управлінню культури і туризму облдержадміністрації на відзначення загальнодержавних свят, ювілейних та пам'ятних дат.

3. Управлінню у справах преси та інформації облдержадміністрації (Василюк С. М.) забезпечити широке висвітлення заходів, присвячених Дню молоді.

4. Районним державним адміністраціям, виконкомам міських рад міст обласного значення забезпечити участь переможців і лауреатів обласного конкурсу "Молода людина року" в урочистій церемонії нагородження та провести культурно-масові заходи до Дня молоді у районах (містах) області, про що інформувати управління у справах сім'ї та молоді облдержадміністрації до 30 червня 2011 року.

5. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови обласної державної адміністрації Спірідонову Л. М.

  

Голова обласної
державної адміністрації

М. Джига

  
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали