ОДЕСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 24.06.2011 р. N 484/А-2011

Про відзначення Дня молоді

Відповідно до Указу Президента України від 22 червня 1994 року N 323/94 "Про День молоді", на виконання пункту 5.3 обласної програми підтримки молоді "Молодь Одещини" на 2008 - 2011 роки", затвердженої рішенням Одеської обласної ради від 9 листопада 2007 року N 352-V:

1. Управлінню у справах сім'ї та молоді Одеської обласної державної адміністрації забезпечити організацію та проведення 26 червня 2011 року обласного свята Дня молоді на площі Куликове поле м. Одеса.

2. Запропонувати:

2.1. Головному управлінню Міністерства внутрішніх справ України в Одеській області організувати дотримання громадського порядку в місці проведення заходу.

2.2. Головному управлінню Міністерства України з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи в Одеській області організувати чергування пожежно-рятувальних машин у місці проведення заходу.

3. Управлінню охорони здоров'я Одеської обласної державної адміністрації забезпечити чергування машин "швидкої допомоги" та бригад лікарів у місці проведення заходу.

4. Управлінню у справах преси та інформації Одеської обласної державної адміністрації, Одеській обласній державній телерадіокомпанії організувати широке висвітлення заходу у засобах масової інформації.

5. Головам районних державних адміністрацій забезпечити участь молоді у відзначенні 26 червня 2011 року на площі Куликове поле м. Одеса Дня молоді.

6. Управлінню у справах сім'ї та молоді Одеської обласної державної адміністрації поінформувати обласну державну адміністрацію про відзначення Дня молоді до 12 липня 2011 року.

7. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови обласної державної адміністрації з гуманітарних питань.

 

Голова
обласної державної адміністрації

Е. Л. Матвійчук

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали