ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 07.06.2011 р. N 292

Про відзначення трудівників області Почесною грамотою і Подякою облдержадміністрації та обласної ради

Відповідно до розпорядження голови облдержадміністрації від 3 липня 2008 року N 246 "Про відзнаки обласного рівня", зареєстрованого у Головному управлінні юстиції у Вінницькій області 9 липня 2008 року за N 41/788:

1. Нагородити трудівників Вінницької області Почесною грамотою облдержадміністрації та обласної ради з виплатою грошової винагороди за основним місцем роботи:

1.1. За багаторічну працю, сумлінне виконання службових обов'язків, високий професіоналізм та з нагоди ювілеїв згідно з додатком 1.

1.2. За високий професіоналізм, сумлінне виконання службових обов'язків та з нагоди випуску курсантів та учнів Вінницького вищого професійного училища цивільного захисту згідно з додатком 2.

1.3. За досягнуті конкретні результати в службовій діяльності, виявлені при цьому високий професіоналізм, ініціативу і наполегливість та з нагоди 19-ї річниці створення Служби безпеки України згідно з додатком 3.

1.4. За сумлінне виконання посадових обов'язків, особисту мужність і відвагу, самовідданість і високий професіоналізм під час ліквідації надзвичайної ситуації на території Калинівського району згідно з додатком 4.

1.5 За вагомий внесок у розвиток інформаційного простору Вінничини, активне висвітлення важливих подій суспільно-політичного життя регіону та з нагоди 80-річчя від дня заснування Піщанської районної газети "Піщанські вісті" згідно з додатком 5.

1.6. За багаторічну сумлінну працю, високу професійну майстерність, вагомі творчі здобутки та з нагоди Міжнародного дня театру згідно з додатком 6.

1.7. За багаторічну сумлінну працю, вагомий особистий внесок у розвиток і пропаганду спорту, високі спортивні досягнення та з нагоди 30-річчя хокею на траві Вінничини згідно з додатком 7.

1.8. За багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток національної культури і духовності українського народу, естетичне виховання підростаючого покоління, популяризацію музичного мистецтва на Вінничині та з нагоди 35-річчя від дня заснування Вінницької дитячої музичної школи згідно з додатком 8.

1.9. За сумлінну працю, особистий внесок у ліквідацію наслідків аварії, мужність і самовіддані дії, виявлені під час виконання службового обов'язку у зв'язку із 25-ю річницею Чорнобильської катастрофи згідно з додатком 9.

1.10. За сумлінну працю, трудові здобутки, активну життєву позицію та з нагоди Дня міжнародної солідарності трудящих згідно з додатком 10.

1.11. За сумлінну працю, високу професійну майстерність, вагомий особистий внесок у розвиток культури Вінничини з нагоди 35-річчя від дня створення Вінницької обласної організації Національної спілки художників України згідно з додатком 11.

1.12. За сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомі успіхи у вихованні, навчанні, професійній та науковій підготовці студентської молоді та з нагоди дня створення Вінницького національного технічного університету згідно з додатком 12.

1.13. За сумлінну працю, особистий внесок у розвиток науково-дослідної роботи, високий професіоналізм та з нагоди Дня науки згідно з додатком 13.

1.14. За багаторічну сумлінну працю, трудові здобутки та з нагоди 50-річчя утворення дочірнього підприємства "Клінічний санаторій "Хмільник" згідно з додатком 14.

1.15. За сумлінне виконання службових обов'язків з нагоди 13-ї річниці утворення Державного департаменту України з питань виконання покарань у Вінницькій області згідно з додатком 15.

1.16. За багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток національної культури нагороджено членів організаційного комітету Х Міжнародного дитячо-юнацького естрадного конкурсу "Музична парасолька" згідно з додатком 16.

1.17. За вагомий особистий внесок у проведення робіт, пов'язаних з ремонтом приміщення Літинської центральної районної лікарні згідно з додатком 17.

1.18. За вагомий внесок у розвиток інформаційного простору Вінничини, активне висвітлення важливих подій суспільно-політичного життя регіону та з нагоди 80-річчя з дня заснування Барської районної газети "Подільський край" згідно з додатком 18.

1.19. За багаторічну сумлінну працю, високу професійну майстерність, вагомі творчі здобутки та з нагоди Міжнародного дня музеїв згідно з додатком 19.

1.20. За зразкове виконання службових обов'язків та з нагоди Дня прикордонника згідно з додатком 20.

1.21. За особистий внесок у забезпечення охорони громадського порядку і законності на залізничному транспорті та з нагоди Дня створення Транспортної міліції України згідно з додатком 21.

1.22. За сумлінну працю, вагомий особистий внесок у розвиток фондового ринку області та з нагоди Дня працівника фондового ринку згідно з додатком 22.

1.23. За багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у справу навчання і виховання підростаючого покоління та з нагоди 75-річчя "Навчально-виховного комплексу: середня загальноосвітня школа I - III ступенів - гімназія N 6 м. Вінниця" згідно з додатком 23.

1.24. За багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у справу навчання і виховання підростаючого покоління нагороджено вчителів, які підготували переможців IV етапу Всеукраїнських учнівських предметних олімпіад 2011 року; наукових керівників, які підготували переможців III етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук; переможців Міжнародної виставки "Сучасні навчальні заклади - 2011" згідно з додатком 24.

2. Відзначити Подякою облдержадміністрації та обласної ради:

2.1. За сприяння в організації та проведенні концертів учасниками та меценатами IX Міжнародного фестивалю ім. П. І. Чайковського та Н. Ф. фон Мекк згідно з додатком 25.

2.2. За сумлінну працю, активну громадську позицію та вагомий особистий внесок у роботу по увіковіченню пам'яті М. С.Корнійчука згідно з додатком 26.

2.3. За ратний подвиг у роки Великої Вітчизняної війни, самовіддану працю у післявоєнний період, активну життєву позицію та з нагоди 66-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941 - 1945 рр. згідно з додатком 27.

3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови - керівника апарату облдержадміністрації Прокопчука О. А.

 

Голова обласної
державної адміністрації

М. Джига

 

Додаток 1
до розпорядження Вінницької обласної державної адміністрації
07.06.2011 N 292

СПИСОК
нагороджених Почесною грамотою облдержадміністрації та обласної ради з нагоди ювілею

Колектив Шаргородського районного будинку культури (директор ПІДПАЛЮК Роман Леонідович)

АКОПОВ
Георгій Аветісович

-

ветеран Великої Вітчизняної війни, голова Козятинської міської ради організації ветеранів України

БЕЗВЕРХНЯ
Римма Львівна

-

лікар акушер-гінеколог, завідувачка гінекологічним відділенням Вінницької центральної районної лікарні

БЕРЕЗЮК
Віктор Станіславович

-

керівник дочірнього підприємства "Тростянецьводоканал" комунального підприємства "Вінницяоблводоканал"

ВЕРЕСЮК
Мирослав Петрович

-

перший заступник начальника Головного управління Державного казначейства України у Вінницькій області

ВІЛЬЧИНСЬКИЙ
Володимир Тадейович

-

Герой Соціалістичної праці, заслужений працівник сільського господарства Української РСР

ВОЛКЕРНЮК
Марія Степанівна

-

ветеран Великої Вітчизняної війни, Калинівський район

ГАРМАТЮК
Олена Порфирівна

-

ветеран Великої Вітчизняної війни, Калинівський район

ГНИЛЮК
Василь Терентійович

-

Слідянський сільський голова Тиврівського району

ДАЦЕНКО
Любов Петрівна

-

вчителька початкових класів середньої загальноосвітньої школи N 15 м. Вінниця

ЗАБІЯКА
Іван Миколайович

-

директор територіального центру соціального обслуговування Бершадського району, депутат районної ради

ЗЕЛЕНЧУК
Ольга Петрівна

-

учасник бойових дій, активний член обласного об'єднаного товариства колишніх політичних в'язнів, репресованих та їх дітей, м. Вінниця

КИРИЛЕНКО
Олексій Семенович

-

ветеран Великої Вітчизняної війни, голова Ямпільської районної організації інвалідів Великої Вітчизняної війни та Збройних Сил України

КОПЙОВА
Надія Михайлівна

-

заступник Ладижинського міського голови з соціально-гуманітарних питань

ЛАВРЕНЮК
Людмила Іванівна

-

провідний агроном Вінницької обласної державної насіннєвої інспекції - державного інспектора області з насінництва

ЛАВРЕНЮК
Олексій Іванович

-

голова Козятинської районної державної адміністрації

МАЛЮТА
Володимир Данилович

-

голова сільськогосподарського фермерського господарства "Володимир", Тиврівський район

МЕЛЬНИЧУК
Анатолій Олександрович

-

головний спеціаліст відділу розвитку внутрішньої торгівлі, платних послуг та мобілізаційної роботи управління торгівлі, платних послуг та цінової політики Головного управління економіки

МЄДВЄДЄВА
Маргарита Дмитрівна

-

активна діячка Барського районного культурно-освітнього товариства поляків

МОЛОДИХ
Валерій Леонідович

-

директор Немирівського коледжу будівництва та архітектури

ОГНЕВЧУК
Петро Васильович

-

заступник начальника відділу цивільного захисту населення і територій Головного управління з питань надзвичайних ситуації та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи обласної державної адміністрації

ПІСКОВИЙ
Павло Григорович

-

керівник народного фольклорного гурту Вінницького районного будинку культури "Подільські музики"

САВЧУК
Іван Павлович

-

директор Оратівського паливного складу ПрАТ "Вінницяоблпаливо"

СЕНКЕВИЧ
Ганна Віліївна

-

бібліотекар першої категорії відділу літератури та інформації з питань мистецтв Вінницької обласної універсальної наукової бібліотеки імені К. А. Тімірязєва

СЕРЕДЮК
Валентина Яківна

-

завідуюча відділом літератури та інформації з питань сільського господарства Вінницької обласної універсальної наукової бібліотеки імені К. А. Тімірязєва

СИРОЄЖКО
Володимир Іванович

-

артист оркестру УМВС України у Вінницькій області

СІЛІМОНЧУК
Антоніна Марківна

-

ветеран Великої Вітчизняної війни, Калинівський район

СОКОЛОВСЬКА
Галина Григорівна

-

головний лікар стоматологічної поліклініки Могилів-Подільського міського територіального медичного об'єднання

СТЕПАНОВ
Сергій Миколайович

-

начальник навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Вінницької області

СТОЯН
Сергій Михайлович

-

завідувач відділом з питань фізичної культури та спорту Ладижинської міської ради

СТУДЕНЕЦЬ
Олександр Анатолійович

-

заступник голови правління Вінницької облспожиспілки

ТЕЛЯТНИКОВ
Анатолій Веніамінович

-

заслужений майстер спорту України з городкового спорту

ТКАЧ
Ольга Василівна

-

директор Тростянецького паливного складу ПрАт "Вінницяобленерго"

ТРИФОНОВА
Капітоліна Федорівна

-

ветеран Великої Вітчизняної війни, м. Вінниця

УСАТЮК
Володимир Вікторович

-

редактор Тиврівської районної газети "Маяк"

ЧЕБИКІН
Андрій Володимирович

-

президент Національної Академії мистецтв України, ректор Національної Академії образотворчого мистецтва і архітектури, народний художник України, академік, професор

ЧОРНОГУЗ
Олег Федорович

-

письменник, видавець, журналіст

ШЕСТОПАЛЮК
Олександр Васильович

-

ректор Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського

ШИЛІН
Володимир Григорович

-

пенсіонер

ЩЕРБ
Наум Нусікович

-

голова правління Калинівської районної спілки споживчих товариств

ЩУР
Віктор Валентинович

-

голова сільськогосподарського фермерського господарства "Юність", Тиврівський район

ЮРКОВСЬКИЙ
Ігор Григорович

-

співак, композитор

 

Заступник голови - керівник апарату
обласної державної адміністрації

О. Прокопчук

 

Додаток 2
до розпорядження Вінницької обласної державної адміністрації
07.06.2011 N 292

СПИСОК
нагороджених Почесною грамотою облдержадміністрації та обласної ради з нагоди випуску курсантів та учнів Вінницького вищого професійного училища цивільного захисту

рядовий служби цивільного захисту
АМІХІНА
Ольга Олегівна

-

курсант

ГУЛІВАТА
Інна Олександрівна

-

викладач навчально-методичного відділу

рядовий служби цивільного захисту
САЛО
Володимир Михайлович

-

курсант

рядовий служби цивільного захисту
ПЕТРІВ
Тарас Іванович

-

курсант

підполковник служби цивільного захисту
ЯРЕМЧУК
Іван Петрович

-

старший викладач навчально-методичного відділу

 

Заступник голови - керівник апарату
облдержадміністрації

О. Прокопчук

 

Додаток 3
до розпорядження Вінницької обласної державної адміністрації
07.06.2011 N 292

СПИСОК
нагороджених Почесною грамотою облдержадміністрації та обласної ради з нагоди 19-ї річниці створення Служби безпеки України

ВОЛОСКИЙ
Сергій Володимирович

-

полковник

ІВАНОВ
Сергій Іванович

-

полковник

КИРИЛІЧЕВ
Дмитро Валентинович

-

підполковник

полковник
БЕРЕЗОВСЬКИЙ
Юрій Васильович

-

заступник начальника першого відділу Управління військової контррозвідки Служби безпеки України у Центральному регіоні

старший прапорщик
ГОРІШНИЙ
Руслан Михайлович

-

завідувач діловодством режимно-секретного відділу Управління військової контррозвідки Служби безпеки України у Центральному регіоні

старший прапорщик
ІВАНЮК
Олександр Іванович

-

начальник гаража сектору господарського забезпечення Управління військової контррозвідки Служби безпеки України у Центральному регіоні

підполковник
КУШНЄРОВ
Валентин Миколайович

-

начальник сектору шифрованого документального зв'язку Управління військової контррозвідки Служби безпеки України у Центральному регіоні

 

Заступник голови - керівник апарату
облдержадміністрації

О. Прокопчук

 

Додаток 4
до розпорядження Вінницької обласної державної адміністрації
07.06.2011 N 292

СПИСОК
нагороджених Почесною грамотою облдержадміністрації та обласної ради за ліквідацію надзвичайної ситуації в Калинівському районі

старший лейтенант служби цивільного захисту
ГАЙДИШ
Сергій Олегович

-

начальник відділення піротехнічних робіт групи піротехнічних робіт аварійно-рятувальної частини аварійно-рятувального загону спеціального призначення УМНС України в Вінницькій області

підполковник служби цивільного захисту
ІВАНОВ
Сергій Олегович

-

начальник сектору організації служби, підготовки пожежно-рятувальних сил та спеціальних підрозділів і служб УМНС України в Вінницькій області

старший сержант служби цивільного захисту
СКРИПНИК
Тарас Анатолійович

-

сапер відділення піротехнічних робіт групи піротехнічних робіт аварійно-рятувальної частини аварійно-рятувального загону спеціального призначення УМНС України в Вінницькій області

 

Заступник голови - керівник апарату
облдержадміністрації

О. Прокопчук

 

Додаток 5
до розпорядження Вінницької обласної державної адміністрації
07.06.2011 N 292

СПИСОК
нагороджених Почесною грамотою облдержадміністрації та обласної ради з нагоди 80-річчя від дня заснування Піщанської районної газети "Піщанські вісті"

Колектив редакції районної газети "Піщанські вісті" (редактор - ТКАЧУК О. Г.)

БІЛОУСОВА
Галина Миколаївна

-

оператор комп'ютерної верстки

ГРАБАРІВСЬКА
Валентина Леонідівна

-

завідувач відділом

ПЕДЕНЮК
Ганна Олексіївна

-

головний бухгалтер

 

Заступник голови - керівник апарату
облдержадміністрації

О. Прокопчук

 

Додаток 6
до розпорядження Вінницької обласної державної адміністрації
07.06.2011 N 292

СПИСОК
нагороджених Почесною грамотою облдержадміністрації та обласної ради працівників обласного українського академічного музично-драматичного театру ім. М. Садовського з нагоди Міжнародного дня театру

КАКАРЬКІН
Максим Олександрович

-

артист драми

КРИВЦУН
Надія Сергіївна

-

провідний майстер сцени

ЛУПАЩЕНКО
Ірина Володимирівна

-

головний художник

 

Заступник голови - керівник апарату
облдержадміністрації

О. Прокопчук

 

Додаток 7
до розпорядження Вінницької обласної державної адміністрації
07.06.2011 N 292

СПИСОК
нагороджених Почесною грамотою облдержадміністрації та обласної ради з нагоди 30-річчя хокею на траві Вінничини

ВОЛКОВ
Ігор Львович

-

віце-президент обласної федерації хокею на траві

КАСЯНЧУК
Микола Анатолійович

-

тренер обласної школи вищої спортивної майстерності

КОВБА
Юрій Степанович

-

колишній директор ДЮСШ "Нива"

КОВТУН
Владлен Кузьміч

-

президент федерації хокею на траві України

КОСТЮКЕВИЧ
Віктор Митрофанович

-

заслужений тренер України

МАЗУР
Павло Михайлович

-

заслужений тренер України

НОВІК
Федір Петрович

-

директор обласної СДЮШОР з хокею на траві "Олімпія"

ПЕРЕПЕЛИЦЯ
Олександр Анатолійович

-

тренер обласної школи вищої спортивної майстерності

ПОЛІЩУК
Володимир Миколайович

-

викладач фізичного виховання Вінницького педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського

СЕРГЕЄВ
Валерій Васильович

-

директор ДЮСШ N 1 м. Вінниця

 

Заступник голови - керівник апарату
облдержадміністрації

О. Прокопчук

 

Додаток 8
до розпорядження Вінницької обласної державної адміністрації
07.06.2011 N 292

СПИСОК
нагороджених Почесною грамотою облдержадміністрації та обласної ради з нагоди 35-річчя від дня заснування Вінницької дитячої музичної школи

ВЕРХОВА-ЄДНАК
Оксана Олександрівна

-

викладач

ВОЛКОВ
Віктор Олексійович

-

викладач, заслужений артист України

ЛІПСЬКА
Світлана Леонідівна

-

викладач

МАТВЄЄВ
Володимир Михайлович

-

заступник директора з навчальної роботи

ПАВЛОВА
Надія Іванівна

-

викладач

 

Заступник голови - керівник апарату
облдержадміністрації

О. Прокопчук

 

Додаток 9
до розпорядження Вінницької обласної державної адміністрації
07.06.2011 N 292

СПИСОК
нагороджених Почесною грамотою облдержадміністрації та обласної ради у зв'язку із 25-ю річницею Чорнобильської катастрофи

БІЛІЧЕНКО
Анатолій Васильович

-

учасник ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС

БОГАТЧЕНКО
Анатолій Олексійович

-

учасник ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС

ВАСАЛАТІЙ
Анатолій Олексійович

-

учасник ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС

ГОМОНЮК
Андрій Анатолійович

-

учасник ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС

ДАНИЛЮК
Володимир Олексійович

-

учасник ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС

ДЕМЧЕНЮК
Олексій Семенович

-

учасник ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС

ЗЛЕНКО
Олександр Петрович

-

учасник ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС

ЗУБЕНКО
Олександр Георгійович

-

учасник ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС

МАЙКОВ
Юрій Іванович

-

учасник ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС

ПАНЧЕНКО
Сергій Васильович

-

учасник ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС

ПОМІРЧИЙ
Олександр Іванович

-

учасник ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС

СТОРОЖ
Віталій Григорович

-

учасник ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС

 

Заступник голови - керівник апарату
облдержадміністрації

О. Прокопчук

 

Додаток 10
до розпорядження Вінницької обласної державної адміністрації
07.06.2011 N 292

СПИСОК
нагороджених Почесною грамотою облдержадміністрації та обласної ради з нагоди Дня міжнародної солідарності трудящих

ВДОВИЧЕНКО
Олександр Васильович

-

голова первинної профспілкової організації відкритого акціонерного товариства "АК "Вінницяобленерго"

ГАЛАЧЕНКО
Вікторія Віталіївна

-

заступник головного лікаря з організаційно-методичної роботи та маркетингу ДП "Клінічний санаторій "Хмільник" ЗАТ лікувально-оздоровчих закладів профспілок України "Укр-профоздоровниця"

ДИМЧИНА
Юлія Анатоліївна

-

голова первинної профспілкової організації, лікар обласної дитячої клінічної лікарні

ДОБРОВОЛЬСЬКИЙ
Володимир Миколайович

-

голова первинної профспілкової організації, завідуючий господарством підприємства ФПО "Профспілкове"

САМБОРСЬКА
Любов Петрівна

-

голова Шаргородського районного комітету профспілки працівників культури, провідного методиста районного будинку культури

СЕМЕНЮК
Віктор Васильович

-

голова первинної профспілкової організації, заступник начальника Регіонального відділення фонду Держмайна у Вінницькій області

ТИЩЕНКО
Тетяна Володимирівна

-

голова первинної профспілкової організації, інспектора з кадрів ДП "Хмільницьке лісове господарство"

ХОДАЦЬКА
Надія Петрівна

-

заступник голови обласної ради профспілки працівників соціальної сфери, начальник управління праці та соціального захисту населення Вінницької райдержадміністрації

ЮРЧИК
Анатолій Степанович

-

голова комітету профспілкової організації Вінницької філії відкритого акціонерного товариства "Укртелеком"

ЯРОСЛАВСЬКА
Ольга Іванівна

-

голова Іллінецької районної організації профспілки працівників освіти і науки

 

Заступник голови - керівник апарату
обласної державної адміністрації

О. Прокопчук

 

Додаток 11
до розпорядження Вінницької обласної державної адміністрації
07.06.2011 N 292

СПИСОК
нагороджених Почесною грамотою облдержадміністрації та обласної ради з нагоди 35-річчя від дня створення Вінницької обласної організації Національної спілки художників України

КУЛЕНКО
Яков Михайлович

-

художник-скульптор

ЛЯШКОВ
Анатолій Якович

-

художник-живописець

МОРОЗ
Петро Микитович

-

художник-графік

НАЗАРЕНКО
Олександр Григорович

-

художник-живописець

ПАВЛЮК
Аркадій Григорович

-

художник-живописець

СИНЕПОЛЬСЬКИЙ
Ігор Іванович

-

художник-живописець

СТУПНІКОВ
Олександр Михайлович

-

художник-графік

ЧОРНИЙ
Михайло Никифорович

-

художник-живописець

 

Заступник голови - керівник апарату
обласної державної адміністрації

О. Прокопчук

 

Додаток 12
до розпорядження Вінницької обласної державної адміністрації
07.06.2011 N 292

СПИСОК
нагороджених Почесною грамотою облдержадміністрації та обласної ради з нагоди дня створення Вінницького національного технічного університету

БИКОВ
Микола Максимович

-

кандидат технічних наук, професор, професор кафедри комп'ютерних систем управління

ДУДАР
Ігор Никифорович

-

доктора технічних наук, професор, завідувач кафедри містобудування та архітектури

ЛЕСЬКО
Олександр Йосипович

-

кандидат технічних наук, доцент, декан факультету інформаційного, промислового та спортивного менеджменту, містобудування та архітектури

СЕРДЮК
Василь Романович

-

доктор технічних наук, професор, завідувач кафедри менеджменту будівництва та цивільної оборони

 

Заступник голови - керівник апарату
облдержадміністрації

О. Прокопчук

 

Додаток 13
до розпорядження Вінницької обласної державної адміністрації
07.06.2011 N 292

СПИСОК
нагороджених Почесною Грамотою облдержадміністрації та обласної ради з нагоди Дня науки

ЄФРЕМОВА
Ганна Миколаївна

-

кандидат історичних наук, доцент кафедри гуманітарних та загальноосвітніх дисциплін

ЗАХАРЧЕНКО
Володимир Іванович

-

доктор економічних наук, доцент на посаді професора, завідувач кафедри економіки та фінансів

КОРЧИНСЬКИЙ
Володимир Станіславович

-

доктор медичних наук, професор, завідувач кафедри фізичної реабілітації

КРАСИЛЕНКО
Володимир Григорович

-

кандидат технічних наук, доцент на посаді заступника з наукової роботи, завідувач кафедри інформаційних технологій

ОЧЕРЕТЯНИЙ
Володимир Васильович

-

кандидат історичних наук, доцент та завідувач кафедри гуманітарних та загальноосвітніх дисциплін

ПОДЖАРЕНКО
Катерина Євгеніївна

-

кандидат юридичних наук, доцент та заступник завідувача кафедри правознавства

СОХАЦЬКИЙ
Федір Миколайович

-

доктор фізико-математичних наук, доцент на посаді професора, завідувач кафедри інформаційних технологій, проректор з наукової роботи та міжнародних зв'язків

СТОЛЯРЕНКО
Олена Вікторівна

-

кандидат педагогічних наук, доцент на посаді професора, заступник завідувача кафедри соціальної роботи

ТОМЧУК
Михайло Іванович

-

доктор психологічних наук, професор, викладач кафедри психології

ЧЕРНИЛІВСЬКИЙ
Дмитро Володимирович

-

доктор педагогічних наук, професор, завідувач кафедри соціальної роботи

 

Заступник голови - керівник апарату
обласної державної адміністрації

О. Прокопчук

 

Додаток 14
до розпорядження Вінницької обласної державної адміністрації
07.06.2011 N 292

СПИСОК
нагороджених Почесною грамотою облдержадміністрації та обласної ради з нагоди 50-річчя утворення дочірнього підприємства "Клінічний санаторій "Хмільник"

СТЕПАНЕЦЬ
Лідія Петрівна

-

заступник по поліклінічній частині

ДЗІВІНСЬКИЙ
Володимир Андрійович

-

лікар травматолог - ортопед

ЗАГОРОДНЯ
Інна Сергіївна

-

керівник самодіяльного колективу

ПИЛИПЧУК
Людмила Василівна

-

медична сестра поліклініки

СУХОЦЬКИЙ
В'ячеслав Францович

-

слюсар-сантехнік

 

Заступник голови - керівник апарату
облдержадміністрації

О. Прокопчук

 

Додаток 15
до розпорядження Вінницької обласної державної адміністрації
07.06.2011 N 292

СПИСОК
нагороджених Почесною грамотою облдержадміністрації та обласної ради з нагоди 13-ї річниці утворення Державного департаменту України з питань виконання покарань у Вінницькій області

майор внутрішньої служби
КОСТЮК
Андрій Анатолійович

-

черговий помічник начальника установи відділу нагляду і безпеки Стрижавської виправної колонії управління Державного департаменту України з питань виконання покарань у Вінницькій області N 81

майор внутрішньої служби
ОЛІЙНИК
Леся Іванівна

-

начальник сектору по роботі з особовим складом Крижопільського виправного центру управління Державного департаменту України з питань виконання покарань у Вінницькій області N 113

майор внутрішньої служби
ЩУР
Руслан Олексійович

-

старший інспектор з особливих доручень сектору кримінально-виконавчої інспекції управління Державного департаменту України з питань виконання покарань у Вінницькій області

майор внутрішньої служби
САВРАНЬ
Олександр Васильович

-

начальник відділу організації охорони, нагляду і безпеки управління Державного департаменту України з питань виконання покарань у Вінницькій області

старший лейтенант внутрішньої служби
ВІТРИНСЬКА
Інна Петрівна

-

начальник відділу бухгалтерського обліку та фінансової звітності управління Державного департаменту України з питань виконання покарань у Вінницькій області

старший лейтенант внутрішньої служби
КАРПЕНКО
Олександр Миколайович

-

старший інженер з капітального будівництва та ремонтів управління Державного департаменту України з питань виконання покарань у Вінницькій області

ХАЦАНОВСЬКИЙ
Олександр Іванович

-

спеціаліст сектору соціально-виховної та психологічної роботи управління Державного департаменту України з питань виконання покарань у Вінницькій області

 

Заступник голови - керівник апарату
обласної державної адміністрації

О. Прокопчук

 

Додаток 16
до розпорядження Вінницької обласної державної адміністрації
07.06.2011 N 292

СПИСОК
нагороджених Почесною грамотою облдержадміністрації та обласної ради членів організаційного комітету X Міжнародного дитячо-юнацького естрадного конкурсу "Музична парасолька"

СИДОРЕНКО Ірина Дмитрівна

ЧОРНОБАЄВА Тамара Федорівна

ВОЗНЮК Тетяна Петрівна

РЯБОВА Алла Казимирівна

ІВАНОВ Юрій Ігорович

СОРОКА Наталія Вікторівна

ПРИСЯЖНЮК Галина Миколаївна

ВЕЛИЧКО Олександр Миколайович

 

Заступник голови - керівник апарату
облдержадміністрації

О. Прокопчук

 

Додаток 17
до розпорядження Вінницької обласної державної адміністрації
07.06.2011 N 292

СПИСОК
нагороджених Почесною грамотою облдержадміністрації та обласної ради за проведення робіт, пов'язаних з ремонтом приміщення Літинської центральної районної лікарні

ВІКАРЧУК
Олександр Володимирович

-

директор товариства з обмеженою відповідальністю "Світанок"

ГНАТЮК
Юрій Петрович

-

директор сільськогосподарського товариства з обмеженою відповідальністю "Лайф-Інвест", депутат обласної ради

КОБЕЛЬ
Сергій Ульянович

-

головний лікар Літинської центральної районної лікарні

МЕЛЬНИЧУК
Іван Іванович

-

приватний підприємець, депутат обласної ради

СЕМЕНЕНКО
Віктор Михайлович

-

директор приватного сільськогосподарського підприємства "Поділля - Агро"

СОБЧЕНКО
Володимир Андрійович

-

директор товариства з обмеженою відповідальністю "Бонус - У"

ТИХОНЮК
Петро Іванович

-

голова спостережної ради ПРаТ "Літинський молочний завод", депутат обласної ради

ТОКАР
Борис Володимирович

-

директор СО "Літинські електричні мережі"

ЧИСЛОВА
Ольга Олегівна

-

приватний підприємець, голова спілки підприємців району

ЩЕРБИЧ
Іван Федорович

-

голова фермерського господарства "Щербич", голова спілки фермерів району

 

Заступник голови - керівник апарату
обласної державної адміністрації

О. Прокопчук

 

Додаток 18
до розпорядження Вінницької обласної державної адміністрації
07.06.2011 N 292

СПИСОК
нагороджених Почесною грамотою облдержадміністрації та обласної ради з нагоди 80-річчя з дня заснування Барської районної газети "Подільський край"

колектив Барської районної газети "Подільський край" (редактор КОРЧИНСЬКИЙ Михайло Йосипович)

колектив комунального підприємства "Барська районна друкарня" (директор ПАРЧЕВСЬКИЙ Дмитро Борисович)

ГУЦАЛ
Тетяна Володимирівна

-

завідувач відділу громадсько-політичного життя

ТИМОШЕНКО
Павло Федорович

-

ветеран журналістики, колишній редактор районної газети "Подільський край"

ЛЕБЕДЄВА
Зоя Леонідівна

-

головний бухгалтер

 

Заступник голови - керівник апарату
облдержадміністрації

О. Прокопчук

 

Додаток 19
до розпорядження Вінницької обласної державної адміністрації
07.06.2011 N 292

СПИСОК
нагороджених Почесною грамотою облдержадміністрації та обласної ради з нагоди Міжнародного дня музеїв

ВАРВАРУК
Любов Степанівна

-

завідуюча музеями с. Тиманівки Тульчинського району

КУЧЕР
Ольга Борисівна

-

директор Ободівського краєзнавчого музею Тростянецького району

ШАРОВАРСЬКУ
Світлану Петрівну

-

заступник директора Вінницького обласного краєзнавчого музею

 

Заступник голови - керівник апарату
облдержадміністрації

О. Прокопчук

 

Додаток 20
до розпорядження Вінницької обласної державної адміністрації
07.06.2011 N 292

СПИСОК
нагороджених Почесною грамотою облдержадміністрації та обласної ради з нагоди Дня прикордонника

підполковник
БІЛКА
Олег Олександрович

-

заступник начальника штабу прикордонного загону - начальник відділу прикордонного контролю штабу Могилів-Подільського прикордонного загону Південного регіонального управління

підполковник
БУРДЕЙНИЙ
Ігор Миколайович

-

перший заступник начальника - начальник штабу Могилів-Подільського прикордонного загону Південного регіонального управління

підполковник
ВАВРИНЮК
Валерій Павлович

-

начальник Могилів-Подільського прикордонного загону Південного регіонального управління

капітан
ГНИЦАК
Ірина Анатоліївна

-

офіцер групи аналізу ризиків інформаційно-аналітичного відділу штабу Могилів-Подільського прикордонного загону Південного регіонального управління

майор
ГРИНЕВИЧ
Михайло Леонідович

-

начальник відділення організації та технологій прикордонного контролю штабу Могилів-Подільського прикордонного загону Південного регіонального управління

працівник
КАТЕРИНИЧ
Людмила Семенівна

-

офіцер відділу виховної роботи Могилів-Подільського прикордонного загону Південного регіонального управління

підполковник
КВАША
Денис Володимирович

-

заступник начальника прикордонного загону по роботі з особовим складом Могилів-Подільського прикордонного загону Південного регіонального управління

майор
МАТЯШ
Руслан Євгенович

-

заступник начальника штабу прикордонного загону - начальник вузла зв'язку та автоматизації Могилів-Подільського прикордонного загону Південного регіонального управління

підполковник
СЕРГІЙКО
Олексій Сергійович

-

заступника начальника з оперативно-розшукової роботи - начальника оперативно-розшукового відділу Могилів-Подільського прикордонного загону Південного регіонального управління

підполковник
ШАШКОВ
Геннадій Анатолійович

-

заступник начальника штабу прикордонного загону - начальник ЦУС Могилів-Подільського прикордонного загону Південного регіонального управління

підполковник
ЯВОРСЬКИЙ
Олександр Миколайович

-

заступник начальника штабу прикордонного загону - начальник відділу прикордонної служби штабу Могилів-Подільського прикордонного загону Південного регіонального управління

 

Заступник голови - керівник апарату
обласної державної адміністрації

О. Прокопчук

 

Додаток 21
до розпорядження Вінницької обласної державної адміністрації
07.06.2011 N 292

СПИСОК
нагороджених Почесною грамотою облдержадміністрації та обласної ради з нагоди Дня створення Транспортної міліції України

старший сержант міліції
БРИК
Валентин Володимирович

-

інспектор патрульної служби лінійного відділення на станції Вінниця УМВС України у Вінницькій області на Південно-Західній залізниці

молодший сержант міліції
ГОЛЮК
Микола Олегович

-

інспектор патрульної служби лінійного відділення на станції Вінниця УМВС України у Вінницькій області на Південно-Західній залізниці

лейтенант міліції
ІЛЬНИЦЬКИЙ
Олександр Володимирович

-

дізнавач лінійного відділення на станції Вінниця УМВС України у Вінницькій області на Південно-Західній залізниці

лейтенант міліції
МАРКІТАН
Олексій Федорович

-

оперуповноважений сектору боротьби із незаконним обігом наркотиків лінійного відділення на станції Вінниця УМВС України у Вінницькій області на Південно-Західній залізниці

старший сержант міліції
ПІВТОРАК
Олександр Володимирович

-

інспектор патрульної служби лінійного відділення на ст. Вінниця УМВС України у Вінницькій області на Південно-Західній залізниці

капітан міліції
ПРИНЗЮК
Світлана Георгіївна

-

слідчий лінійного відділення на станції Вінниця УМВС України у Вінницькій області на Південно-Західній залізниці

старший лейтенант міліції
СИРІТКА
Альона Олександрівна

-

слідчий лінійного відділення на станції Вінниця

капітан міліції
ХОМЕНКО
Юрій Дмитрович

-

заступник начальника лінійного відділення на ст. Вінниця УМВС України у Вінницькій області на Південно-Західній залізниці

 

Заступник голови - керівник апарату
обласної державної адміністрації

О. Прокопчук

 

Додаток 22
до розпорядження Вінницької обласної державної адміністрації
07.06.2011 N 292

СПИСОК
нагороджених Почесною грамотою облдержадміністрації та обласної ради з нагоди Дня працівника фондового ринку

ДІДКОВСЬКИЙ
Дмитро Євгенович

-

директор товариства з обмеженою відповідальністю "Подільська фондова компанія"

ПАНАРІНА
Ольга Василівна

-

директор Вінницького регіонального представництва Агентства з розвитку інфраструктури фондового ринку України

ПИЛИП'ЮК
Олександр Миколайович

-

провідний спеціаліст відділу корпоративних фінансів та звітності учасників ринку цінних паперів Вінницького територіального управління Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку

ШВЕЦЬ
Оксана Ігорівна

-

провідний спеціаліст сектору бухгалтерського обліку, загального діловодства та кадрової роботи Вінницького територіального управління Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку

 

Заступник голови - керівник апарату
обласної державної адміністрації

О. Прокопчук

 

Додаток 23
до розпорядження Вінницької обласної державної адміністрації
07.06.2011 N 292

СПИСОК
нагороджених Почесною грамотою облдержадміністрації та обласної ради з нагоди 75-річчя "Навчально-виховного комплексу: середня загальноосвітня школа I - III ступенів - гімназія N 6 м. Вінниця"

КОВАЛЕНКО
Ліна Василівна

-

вчителька української мови та літератури

САМАРУХА
Олександр Вікторович

-

вчитель української мови та літератури

 

Заступник голови - керівник апарату
обласної державної адміністрації

О. Прокопчук

 

Додаток 24
до розпорядження Вінницької обласної державної адміністрації
07.06.2011 N 292

СПИСОК
нагороджених Почесною грамотою облдержадміністрації та обласної ради

Вчителі, які підготували переможців IV етапу Всеукраїнських учнівських предметних олімпіад 2011 року

БІЛАН
Людмила Степанівна

-

вчителька географії СЗШ I - II ступенів - ліцею N 7 м. Вінниця

БОЛЮХ
Олена Олександрівна

-

вчителька економіки Технічного ліцею м. Вінниця

ВОЛКОВ
Ернест Сергійович

-

вчитель фізики Технічного ліцею м. Вінниця

ГАРЕНИК
Лариса Володимирівна

-

вчителька української мови та літератури Агрономічненської СЗШ I - III ступенів Вінницького району

ГЕДЗЮК
Тетяна Вікторівна

-

вчителька правознавства НВК:СЗШ I - III ступенів - гімназії N 23 м. Вінниця

ГОНЧАРУК
Олександр Григорович

-

вчитель географії Агрономічненської СЗШ I - III ступенів Вінницького району

ГРИГОР'ЄВА
Тетяна Леонідівна

-

вчителька російської мови та літератури НВК: "ЗОШ I - III ступенів-N 2-гімназії" м. Бара

ІЩУК
Тетяна Іванівна

-

вчителька географії СЗШ I - III ступенів N 3 м. Хмільник

КАЛІНІНА
Наталія Володимирівна

-

вчителька хімії ССЗШ I - III ступенів-гуманітарної гімназії N 1 ім. Пирогова

КАЛІНІНА
Майя Борисівна

-

вчителька правознавства СЗШ I - II ступенів-ліцею N 7 м. Вінниця

КОРШАК
Алла Анатоліївна

-

вчителька географії фізико-математичної гімназії N 17 м. Вінниця

КОТИК
Івана Андріївна

-

вчителька математики фізико-математичної гімназії N 17 м. Вінниця

КРАВЧУК
Наталя Борисівна

-

вчителька англійської мови ССЗШ I - III ступенів-гуманітарної гімназії N 1 ім. Пирогова м. Вінниця

КУЛИНИЧ
Лідія Василівна

-

вчителька географії Бершадської ЗОШ I - III ступенів N 1

ЛУК'ЯНЕНКО
Сергій Дмитрович

-

вчитель трудового навчання Сокільської СЗШ I - III ступенів Чернівецького району

МАМЧУР
Євгенія Іванівна

-

вчителька біології Погребищенської СЗШ I - III ступенів N 2

МАРИНА
Олена Іванівна

-

вчителька української мови та літератури СЗШ I - II ступенів-ліцею N 7 м. Вінниці

МЕЛЬНИЧУК
Оксана Олегівна

-

вчителька інформатики Липовецької ЗОШ I - III ступенів N 2

МУКОМЕЛ
Оксана Вікторівна

-

вчителька біології ЗОШ I - III ступенів N 21 м. Вінниця

ОСТАШКО
Олександр Володимирович

-

вчитель інформатики Технічного ліцею м. Вінниця

ПАСІХОВ
Юрій Якович

-

вчитель інформатики фізико-математичної гімназії N 17м. Вінниця

ПАСІХОВ
Петро Якович

-

вчитель математики фізико-математичної гімназії N 17 м. Вінниця

ПОЧАПСЬКА
Надія Іванівна

-

викладач астрономії Обласного центру технічної творчості учнівської молоді

РЄЗНІК
Оксана Тарасівна

-

вчителька хімії фізико-математичної гімназії N 17 м. Вінниця

САПСАЙ
Віталій Юрійович

-

вчитель фізики фізико-математичної гімназії N 17 м. Вінниця

СВІТАЙЛО
Тетяна Олександрівна

-

вчителька німецької мови СЗШ I - II ступенів-ліцею N 7 м. Вінниця

ХОМЕНКО
Наталя Василівна

-

вчителька педагогіки та психології НВК: Гайсинська СЗШ - інтернат I - III ступенів - гімназія

Наукові керівники,
які підготували переможців III етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук

ДРАГОМИРЕЦЬКА
Ольга Авксентіївна

-

директор Вінницької обласної станції юних натуралістів

ЗЯНЬКО
Віталій Володимирович

-

доктор економічних наук, професор Вінницького національного технічного університету

КОВАЛЬСЬКА
Алла Петрівна

-

викладач української мови Барського гуманітарно-педагогічного коледжу

КОРІННИЙ
Володимир Іванович

-

кандидат геологічних наук, доцент Вінницького державного педагогічного університету ім. М. Коцюбинського

ПАВЛЮК
Світлана Юріївна

-

заступник директора Вінницької обласної станції юних натуралістів

ПОЛЯКОВ
Андрій Павлович

-

доктор технічних наук, професор Вінницького національного технічного університету

Переможці
Міжнародної виставки "Сучасні навчальні заклади - 2011"

ВОРОНА
Лариса Миколаївна

-

директор Державного професійно-технічного закладу "Вінницьке вище професійне училище сфери послуг"

ГОРОБЧУК
Наталія Семенівна

-

завідуюча дошкільним навчальним закладом N 35 "Віночок" санаторного типу Вінницької міської ради

ГРАБКО
Володимир Віталійович

-

ректор Вінницького національного технічного університету

ДАЦЮК
Наталія В'ячеславівна

-

завідуюча дошкільним навчальним закладом N 31 м. Вінниця

ДМИТРИК
Олександр Дмитрович

-

директор Вінницького міжрегіонального вищого професійного училища

ДРАГОМИРЕЦЬКА
Ольга Авксентіївна

-

директор Вінницької обласної станції юних натуралістів

ДРОВОЗЮК
Степан Іванович

-

ректор Вінницького обласного інституту післядипломної освіти педагогічних працівників

КАЛЕТНІК
Григорій Миколайович

-

ректор Вінницького національного аграрного університету

КІБІТЛЕВСЬКИЙ
Йосип Едуардович

-

директор Барського автомобільно-дорожнього технікуму Національного транспортного університету

ПІНДУС
Василь Васильович

-

директор Іллінецького державного аграрного коледжу

СТЕЦЮК
Андрій Олексійович

-

директор Козятинського міжрегіонального вищого професійного училища залізничного транспорту

СУХАНОВА
Катерина Василівна

-

директор Браїлівського професійного ліцею

ТИТАРЕНКО
Василь Вікторович

-

директор вищого художнього професійно-технічного училища N 5 м. Вінниця

ШТИЧЕНКО
Галина Олександрівна

-

директор навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Вінницькій області

 

Заступник голови - керівник апарату
обласної державної адміністрації

О. Прокопчук

 

Додаток 25
до розпорядження Вінницької обласної державної адміністрації
07.06.2011 N 292

СПИСОК
нагороджених Подякою облдержадміністрації та обласної ради учасників та меценатів IX Міжнародного фестивалю ім. П. І. Чайковського та Н. Ф. фон Мекк

Колектив академічного симфонічного оркестру Національної філармонії України (м. Київ), художній керівник та диригент - Микола ДЯДЮРА, директор оркестру - Віталій ПРОТАСОВ

Колектив концерну "Поділля" (заступник генерального директора - Галина ГИРЕНКО)

Колектив ювелірного підприємства "Мальва" (генеральний директор - Валентин Мальований)

Колектив Федерації профспілок Вінницької області (голова - Володимир ПАРАЩУК)

Колектив ПАТ "Володарка" (голова наглядової ради - Леонід ГАВРИШ)

Колектив ФІРМИ "Аграна Фрут Україна" (генеральний директор - Віктор ХАРЬКОВ)

 

Заступник голови - керівник апарату
облдержадміністрації

О. Прокопчук

 

Додаток 26
до розпорядження Вінницької обласної державної адміністрації
07.06.2011 N 292

СПИСОК
нагороджених Подякою облдержадміністрації та обласної ради з нагоди відкриття пам'ятника М. С. Корнійчуку

ГАМАРНИК
Олексій Андрійович

-

голова Жмеринської міської організації УНП, голова міської організації "Меморіал імені В.Стуса"

КАМЕНЮК
Михайло Феодосійович

-

голова Вінницької організації Національної спілки письменників України

КРИЖАНІВСЬКИЙ
Микола Миколайович

-

скульптор, голова обласної організації Українського реєстрового козацтва

КУЧЕР
Микола Іванович

-

голова обласної УНП, директор закритого акціонерного товариства "Зернопродукт МХП"

КУШНІР
Василь Іванович

-

член ради УНП

НАГОРНИЙ
Юрій Павлович

-

журналіст

 

Заступник голови - керівник апарату
облдержадміністрації

О. Прокопчук

 

Додаток 27
до розпорядження Вінницької обласної державної адміністрації
07.06.2011 N 292

СПИСОК
нагороджених Подякою облдержадміністрації та обласної ради з нагоди 66-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941 - 1945 рр.

Ветерани управління МВС України у Вінницькій області

БАЛЕГА Василь Федорович

БЛАГОДІР Микола Антонович

БОНДАРЧУК Василь Іванович

ВІСІНЕЦЬКИЙ Віктор Станіславович

ДРОБ'ЯЗКА Андрій Пантелеймонович

ЖАРИК Михайло Кузьмич

ЖИЛЬНІКОВ Сергій Федорович

ЗЕЛЕНИЙ Микола Фокович

КІЗІМОВ Іван Андрійович

КРАЧКОВСЬКИЙ Микола Григорович

МАЗУРКЕВИЧ Степан Мар'янович

МАРТИНЕНКО Василь Іванович

ПЕРШАКОВ Євген Олексійович

ПОЧТАР Тимофій Юхимович

СІМОНОВ Станіслав Адамович

ТВЕРДОХЛЄБОВА Ольга Іванівна

ТКАЧУК Андрій Михайлович

ТЯГУН Василь Карпович

ХЕРСОНЮК Володимир Терентійович

ЯНЧУК Іван Сазонович

Учасники бойових дій військової частини А 0905

полковник
УСАЧЕНКО
Віктор Єгорович

-

командир військової частини

підполковник
ПАНЧУК
Валерій Віталійович

-

начальник зміни оперативної групи.

 

Заступник голови - керівник апарату
облдержадміністрації

О. Прокопчук

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали